یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

من و تو – Manoto1

ورود به چت یک من و تو من و تو من و تو - Manoto1 enter chatroom

چت روم یک با همکاری شبکه جهانی من و تو و الجزیره و العالم اقدام به راه اندازی سرویس چت همزمان مخصوص کاربران این شبکه های تلویزونی کرده است.

شبکه سراسری و خارجی من و تو (Manoto1)‏ یک شبکهٔ تلویزیونی می باشد, این شبکه به زبان فارسی برنامه پخش می نماید . این من و تو به پخش برنامه‌های سرگرم‌کننده, مذهبی و علمی فرهنگی و تفریحی به زبان فارسی می‌پردازد. شبکه تلویزیونی من و تو۱ برنامه‌های خود را از شهر لندن پخش می نماید. برنامه منوتو شامل فیلم، سریال، اخبار، گزارش و برنامه‌های دیگر می‌باشد. این شبکه تلویزیونی در سال ۲۰۱۰ راه‌اندازی شده‌ است.

من و تو چت یک من و تو من و تو - Manoto1 manoto1

چت روم من و تو یک

چت روم من و تو (Manoto1)

قوانین چتروم سایت من وتو طبق مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و با توجه به ثبت شدن IP کاربران ، مسئولیت تمامی نوشته ها در چت بعهده خودشان خواهد بود.

اگر پای درد و دل مدیر عامل های شرکت های مختلف بنشینید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها علی رغم اعتقاد و اعتمادی که به اینترنت داشته و سرمایه گذاری هایی که کرده اند، نتوانسته اند از آن به طرز مطلوبی نتیجه گرفته و بازگشت سرمایه مورد نظرشان اتفاق نیافتاده است.

به طور خلاصه می توان گفت که شبکه من و تو یک سایت با زبان فارسی است اما با یک سایت ایرانی فاصله ی زیادی دارد، یک برند ایرانی می بایست اتکای بیشتری به علم ایرانی ها و مطابقت بیشتری با فرهنگ این سرزمین داشته باشد، ممکن است یکی از رقبای خارجی من و تو فارسی، زبان فارسی را به سایت خود افزوده و خدمات واریز وجه را تسهیل نماید، در چنین حالتی تمایز چت من و تو با رقیب خارجی اش کم می شود اما اگر این شبکه چت واقعا ایرانی شود نگرانی کمتری از چنین احتمالی خواهد داشت. در برندسازی بسیار مهم است که از قبل برای رفتارهای آینده ی رقبا آماده شویم.

اخیرا تبلیغات زیادی از کرم حلزون در این شبکه ایرانی دیده می شود، اما آیا این تبلیغات در راستای برندسازی هستند یا خیر؟ در این مطلب ابتدا به اشتباه در انتخاب نام چتروم من و تو فارسی و سپس به کاهش اعتبار تبلیغات تلویزیونی خواهیم پرداخت.

 قوانین چت روم من و تو (Manoto)

شرکت کنندگان چت روم فارسی یک تا یک ماه بعد از برگزاری کارگاه می توانند برای انتخاب نام برندهای مورد نظرشان به صورت ایمیلی با مدرس کارگاه مکاتبه نمایند. سایت من و تو دارای قابلیت چت همزمان می باشد. من و تو چت سرویس اتاق چت فارسی برگزیده ایرانی و محبوب می باشد. فرکانس من و تو نیز به طور کامل و دقیق تنظیم شده است و دائما به روز می شود.

قوانین شبکه چت من و تو به انگلیسی:

manoto1

Manoto1 a vibrant and dynamic variety entertainment TV channel for Persian people all around the world. Manoto is definitely an intercontinental free-to-air Persian-language normal sales channel, owned and operated by simply Marjan TELEVISION SET business, which can be proven by simply Kayvan and Marjan with Rupert Murdoch’s Fiscal support, It can be operating out of Liverpool and it’s packages include things like documentaries, movies, sequence, media and stories. It’s got outstripped its best competitors, DIAMOND TELEVISION SET, using the amount of “likes” each sales channel will get with its Facebook site. By 2013, Manoto has had practically 1. 12 million wants with Facebook, 2 times as many as this BBC’s Local. Manoto TV tends to be challenging for other channels; even so, anecdotal stories regarding the channel’s all-pervasive reputation shows that it’s gained rapidly in industry share to be able to take on well-versed sat tv on pc routes like BCC Local and GOT Farsi. Based on the BCC document, these kind of routes can be watched by simply at least 10 % involving people within Iran. Manoto1 is actually in part financed by simply management and business sponsorships and possesses also been paid previously by simply organizations that market buyer solutions within Iran, as well as Samsung and LG, in line with Marjan Video’s web site and Clarus Design’s Meddin.

این شبکه توانسته با پخش برنامه های خوبی و سطح گسترده خود را در بین مخاطبان ایران و کاربران چت روم های فارسی سراسر دنیا مطرح نماید و با توکل به حق و پیروی از قوانین کشور خود و تولید برنامه های مفید علمی , فرهنگی و هنری و مذهبی اوقات خوبی را برای ملت شریف و شهید پرور ایران فراهم بیاورد.

برای تمامی عزیزان فعال در تمام شبکه های تلویزونی و چت سراسر دنیا آروزی موفقت می نماییم

برای ورود به چت روم فارسی من و تو ایران کلیک نمایید.

ورود به چت یک من و تو من و تو من و تو - Manoto1 enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • Manoto1
  • من و تو
  • من وتو
  • سایت من و تو
  • منوتو
  • منو تو
  • manoto 1
  • من و تو چت
  • www manoto1 COM
  • سایت من وتو
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم