یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

Blogfa.com

Enter Blogfa.com chat room Blogfa Blogfa.com enter chatroom

, Blogfa.com is one of the top 1000 sites in the world. This blogging platform is very popular among Iranian bloggers an because of the Blogfa chat room service

Blogfa.com (Iranian Blog Network) Down Due to Iranian Protests and Civil Unrest? The phones have been cut off and you can’t make calls into Tehran.

Apparently, you can’t blog if you’re hosted on Blogfa.com. They’re down at the moment and not responding. Here’s the current graph for content being published from Blogfa.

We monitor all the posts across the blog networks for anomalies. Needless to say, this would be a significant anomaly.

سایت Blogfa.com در یک اقدام انسان دوستانه و همکاری با چت روم اختصاصی یک سرویس چتروم Blogfa را افتتاح کرد. سرویس بلاگ دهی Blogfa و خدمات چت همزمان یک چتروم اقدام به راه اندازی خدمات اتاق چت داغ و مخصوص کاربران باحال بلاگفا در سراسر دنیا کرده اند.

Bloga.com یک سایت قدرتمند به مدیریت نیروی فعال و مختصص داخلی می باشد که ساخت و مدیریت وبلاگ و هم اکنون سرویس چت داغ مطرح می باشد. چتروم بلاگفا به شما کمک می‌کند تا با سرعت و سهولت دوستان جدید خود را پیدا کنید و شاد و خوشحال باشید.

blogfa کاربر Blogfa Blogfa.com blogfa

Blogfa.com 

چت روم Blogfa.com

دکتر علیرضا شیرازی، مالک و «بلاگفا» ایران درباره سرویس جدید چت گفته است : بنده هیچ اطلاعی از این سرویس چت همزمان و اختصاصی Blogfa نداشتم و برای ایجاد این سرویس چت مفید با من مشورت نشده است اما به آینده آن خوش بین هستم و به قدرت الهی به پیش میرویم.

علیرضا شیرازی همچین در ارتباط با فیلتر شدن سرویس بلاگفا به چت روم نیوز گفت: با توکل به خدا اقدام خواهیم کرد اما این اتفاق ضرر اقتصادی زیادی به مجموعه بلاگفا وارد شد و نمی‌دانم این هزینه را قرار است چه کسی پرداخت کند. در مدت زمان مسدود بودن صفحه اصلی بلاگفا، به جای نمایش بلاگفا، مجموعه‌ای از رقبای ما در قالب صفحه پیوندها به کاربران پیشنهاد می‌شدند و من نمی‌دانم این موضوع با کدام‌یک از اصول رقابت سازگار است. مالک سرزمین بلاگفا یکی از پر بازدیدترین وب‌ سایت ایرانی از دلیل راه اندازی سرویس چت مخصوص اعضا اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: هنوز هیچ‌ کس به من دلیل راه اندازی این سرویس را توضیح نداده است.

چت Blogfa

لازم به ذکر است از زمان مسدودسازی بلاگفا، پیگیری‌های خبرنگار «چتروم نیوز» برای یافتن دلیل مسدودسازی این سرویس‌دهنده از دبیر محترم کار گروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بی نتیجه بوده است. اما به لطف خدا و توکل به حق انشالله به زودی همه چیز به حالت عادی باز خواهد پشت.

توصیه Blogfa به کاربران استفاده بهینه و مناسب از این سرویس چت اینترنتی مخصوص کاربران فهیم بلاگفا بوده تا با تمام قدرت در راستای اهداف خود به پیش بروند.

 

blogfa ملکه چت روم Blogfa Blogfa.com blogfa com

Blogfa website

مدیر بلاگفا گفت: فرض کنید یک مغازه را پلمپ می‌کنند و روی پلمپ، علاوه بر اعلام مسدودی، اعلام می‌کنند که برای تهیه نیازهای خود می‌ توانید به این چند مغازه مراجعه کنید. این معرفی ناعادلانه و به ضرر صاحب آن مغازه است.

 قوانین و مقررات چت بلاگفا BLOGFA.COM

۱-چت روم بلاگفا یک چت روم مخصوص کاربران بلاگر است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش چت آگهی در چتروم محبوب شما نماید.

۲٫مدیریت سایت BLOGFA.COM ضمن دفاع  از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای چت کننده مشکلی ایجاد نشود در غیراینصورت …

۳٫اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد چت روم محفوظ است و حتی در صورت درخواست کتبی نیز در اختیار هیچ نهادی قرارداده نمیشود. (جدی نگیرید البته)

۴٫کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و…) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند با رفعت اسلامی از چت روم اخراج خواهند شد.

۵٫ برادران و خواهران فاطی کماندو در چت روم آماده ارائه خدمات امر به معروف و نهی از منکر به شما گمراهان می باشند شاید که به راه راست هدایت شوید.

۶٫کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن و در کل خلاف سیلقه بلاگفا کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.

۷٫در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده کاربران مخل نظم و غیر فعال و بی ادب اخراج خواهند شد.

۸٫کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.

۹٫کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن در سایت Blogfa.com کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند از چت روم اخراج می شوند اما تنبیه فیزیکی نخواهد شد.

۱۰٫ چت روم Blogfa متعلق به خود شماست از شلوغ بازی و بهم ریختن جو بلاگفا چت خودداری کنید تا تنبیه نشوید.

۱۱٫ عکس هویج سمبل آزادی و وفاداری در چت بلاگفا می باشد و ۱۰۰% مناسب شئونات می باشد پس با آسودگی خیال نگاه کنید.

Blogfa.com is proud that you are here and will help you find your chat mate on the Blofa Chatroom.

Enter Blogfa.com chat room Blogfa Blogfa.com enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • blogfa
  • www blogfa com
  • blagfa
  • blogfa com
  • www blagfa com
  • ذمخلبش
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم