یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

گل چت

ورود به چت گل گل چت گل چت enter chatroom

گل چت یکی از بهترین چت روم های ایران می باشد . دارای اتاق های چت مختلف برای تمام استان ها و شهر های کشور ایران می باشد.

این چت روم بزرگ دارای امکانات خوب و ویژه نیز می باشد و هر روزه تعدادی زیادی به چت و گفتگو در این چت روم فارسی زبان مشغول می باشند.

یک از کاربران چت روم گل گل چت گل چت

یکی از کاربران سابق

 قوانین اصلی چت روم گل

۱- هرگونه بحث سیاسی، توهین به ادیان، توهین به مقدسات، آشفته کردن افکار عمومی، تبلیغ علیه منافع کشوری کاملا ممنوع میباشد
۲- ادمین ها نظارت کامل بر روی این روم دارند و کاربران موظف هستند به ادمین ها احترام بگذارند
۳- ارسال تبلیغات از سایت ها و وبلاگ های دیگر به هر عنوان کاملا ممنوع میباشد
۴- هرگونه بحث در مورد مسائل جنسی و خلاف شرع اسلامی کاملا ممنوع میباشد
۵- ارسال مداوم شکلک ها و پیام ها باعث کندی روم می شود و کاملا ممنوع میباشد

چت گل جان همانا بزرگترین و زیبا ترین روم ایران می باشد.

گل چت یکی از اولین و بزرگترین چت روم فارسی ایرانی برای ایرانیان سراسر دنیا می باشد. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید و یا اگر نام کاربری چت روم گل خود را فراموش کردید؟ به راحتی می توانید مهمان چتروم بزرگ گل باشید.

مزایای گل چت

یک کاربر اینترنتی چت گلی در گفت‌ و گو با یک چتروم گفت: تعداد چت روم‌های ایرانی در شبکه جهانی اینترنت بسیار زیاد و شامل موضوعات مختلفی از جمله علمی، سیاسی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و دوست یابی است
وی افـزود: یـک نکته قـابل توجه این است که اکثر چت روم‌ هایی که مورد دستیابی نیستند، خالی هستند
رضایی در ادامه گفت: در میان چت‌ کننده‌های ایرانی، کاربرد اصلی چت گل بـه عنوان ابزاری برای تبادل فکر اندیشه به چشم می‌خورد و برای بسیاری از آنان به یک عادت روزانه تبدیل شده است.
وی اظهار داشت: چت کردن دارای منافع و مضراتی است ولی اگر شروع یک رابطه مشروع و قانونی طی احکام دین مبین اسلام از طریق چت، خوب و مناسب باشد، می‌تواند به نتایج بسیار مطلوبی، به ویژه در روابط اجتماعی، منجر شود.
یکی از کاربران چت گل در این رابطه گفت: از این طریق می‌توان به راحتی با دیـگر مردم کشور و جهان ارتباط برقرار کرد و این موضوع برای ایرانیان بـا تـوجه به شرایط اجتماعی و اقلیمی‌خاصی که بر کشور حاکم است، بسیار ایده آل است.
وی تاکید کرد: اکثر کاربران چت ایرانی، این کار را به‌طور تجربی آموخته‌اند و به دلیل نداشتن آموزش‌های لازم، فرهنگ استفاده صحیح از آن را نمی‌دانند.
گل در این زمینه گفت: چت کردن در یک دنیای مجـازی و کـاملا آزاد صورت می‌گیرد و با وجود اینکه ایـن فناوری، تولید داخل ایران است، اما، ما می‌توانیم این دنیای مجازی را به نفع خود و متناسب بـا فـرهنـگ و نیازهای کشورمان تغییر دهیم.
گل جان افزود: متاسفانه در تالارهای گفتمان در شبکه جهانی زبـان‌های محلی مقهور زبان‌های بین‌المللی می‌شود و این بـایستی مـورد تـوجه متـولیان فرهنگی قرار گیرد.
وی بیان داشت: ما باید فرهنگ چت ایرانی و فارسی خود را در این فضای مجازی حفظ کنیم و از این طریق به دیگر کاربران جهان معرفی کنیم.

ورود به چت گل گل چت گل چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • گل چت
  • چت گل
  • چت روم خوب
  • چت خوب
  • چت روم فارسی گل چت
  • چت روم گل
  • گلچت
  • چت روم فارسی گل
  • چت روم گل چت
  • گل چت روم
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم