یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

کلوب چت

ورود به کلوب چت کلوب کلوب چت enter chatroom

کلوب چت فارسی دارای امکانات زیادی هست و هر روزه پذیرای کاربران زیادی هست که به دنبال کوپ چت هستند و در چتروم های شلوغ کلوب با دوستان جدید خود آشنا میشند.

چتروم کلوب در حال حاظر دارای تعداد زیادی اتاق چت هست و کاربران سایر چت روم ها مانند اریا چت, عشق چت, میهن چت و غیره هر روز با بازدید از این چت روم خاص اوغات فراغت شون رو سپری می کنند

کلوب چت کلوب کلوب چت

کاربر کلوب چت

مزایای کلوب چت

یک کاربر اینترنتی چت کلوب در گفت‌ و گو با یک چتروم گفت: تعداد چت روم‌های ایرانی فیس بوک در شبکه جهانی اینترنت بسیار زیاد و شامل موضوعات مختلفی از جمله علمی، سیاسی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و دوست یابی است
وی افـزود: یـک نکته قـابل توجه این است که اکثر چت روم‌ ها و کلوب ها یی که مورد دستیابی نیستند، خالی هستند
کاربر کلوب چت در ادامه گفت: در میان چت‌ کننده‌های ایرانی، کاربرد اصلی چت کلوپ بـه عنوان ابزاری برای تبادل فکر اندیشه, همسریابی اسلامی به چشم می‌خورد و برای بسیاری از آنان به یک عادت روزانه تبدیل شده است.
وی اظهار داشت: چت کردن دارای منافع و مضراتی است ولی اگر شروع یک رابطه مشروع و قانونی طی احکام دین مبین اسلام از طریق چت همراه اول، خوب و مناسب باشد، می‌تواند به نتایج بسیار مطلوبی، به ویژه در روابط اجتماعی، منجر شود. که هم برای دنیا و هم آخرت کاربران مفید هست.
یکی دیگر از کاربران چت کلوب در این رابطه گفت: از این طریق می‌ توان به راحتی با دیـگر مردم کشور و جهان ارتباط برقرار کرد و این موضوع برای ایرانیان بـا تـوجه به شرایط اجتماعی و اقلیمی‌ خاصی که بر کشور حاکم است، بسیار ایده آل است.
وی تاکید کرد: اکثر کاربران چت ایرانی، این کار را به‌ طور تجربی در یاهو آموخته‌اند و مدرک بین المللی چت ندارند و به دلیل نداشتن آموزش‌های لازم، فرهنگ استفاده صحیح از آن را نمی‌دانند.
مریم عضو کلوب چت در این زمینه گفت: چت کردن در یک دنیای مجـازی و کـاملا آزاد صورت می‌گیرد و با وجود اینکه ایـن فناوری، تولید داخل ایران است، اما، ما می‌توانیم این دنیای مجازی را به نفع خود و متناسب بـا فـرهنـگ و نیازهای کشورمان تغییر دهیم.
مریم در هنگام چت افزود: متاسفانه در تالارهای گفتمان در شبکه جهانی زبـان‌های محلی مقهور زبان‌های بین‌المللی می‌شود و این بـایستی مـورد تـوجه متـولیان فرهنگی قرار گیرد.
وی بیان داشت: ما در کلوپ چت باید فرهنگ چت ایرانی و فارسی خود را در این فضای مجازی حفظ کنیم و از این طریق به دیگر کاربران جهان معرفی کنیم.

ویژگی های کلوب چت

از دیگر مزایای این سایت کلوب چت راهنمای بخش ثبت نام می باشد, که راهنمایی های لازم را به کاربران چت روم ارائه کرده است, همچنین این سایت دارای بخش قوانین و ارائه درخواست مدیریت چت روم می باشد و به کاربران شایسته خود در ازای دریافت مبلغی ناچیز امکان مدیریت بر چت روم ها رو واگذار می نماید.

تمامی کاربران سایت بزرگ کلوب چت روم دات کام باید می بایستی از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تبعیت نمایند و حداقل دارای ۱۸ سال سن باشند.

ورود به کلوب چت کلوب کلوب چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • کلوب
  • کلوپ
  • کلوب چت
  • کلوب
  • کلوپ چت
  • کلوپ
  • کلوپ ایرانیان
  • کلوب ایرانیان
  • سایت کلوب
  • کلوب دات کام
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم