یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چیک چت

ورود به چت چیک چیک چت چیک چت enter chatroom

چیک چت یکی از پر طرفدارترین چت روم های کشور ایران می باشد . چت چیک دارای اتاق های چت فراوانی برای تمام استان های ایران می باشد.

پرنسس چیک چت چیک چت چیک چت

پرنسس چیک چت

این چت روم دارای امکانات خوبی می باشد و هر روزه تعدادی زیادی به چت و گفتگو در این چتروم فارسی مشغول می باشند.

 قوانین چت روم چیک

۱- هرگونه بحث سیاسی، توهین به ادیان، توهین به مقدسات، آشفته کردن افکار عمومی، تبلیغ علیه منافع کشوری در چیک چت روم کاملا ممنوع میباشد
۲- ادمین ها نظارت کامل بر روی این روم دارند و کاربران موظف هستند به ادمین ها احترام بگذارند
۳- ارسال تبلیغات از سایت ها و وبلاگ های دیگر به هر عنوان کاملا ممنوع میباشد
۴- هرگونه بحث در مورد مسائل جنسی و خلاف شرع اسلامی کاملا ممنوع میباشد
۵- ارسال مداوم شکلک ها و پیام ها باعث کندی روم می شود و کاملا ممنوع میباشد

چت چیک همانا بزرگترین و زیبا ترین روم ایران می باشد.

نسیم چت یکی از اولین و بزرگترین چت روم فارسی ایرانی برای ایرانیان سراسر دنیا می باشد. اگر رمز عبور خود را فراموش کردیدو یا اگر نام کاربری نسیم خود را فراموش کردید؟ به راحتی می توانید مهمان چتروم بزرگ نسیم باشید.

مزایای سایت چیک چت

یک کاربر اینترنتی در گفت‌ و گو با یک چتروم گفت: تعداد چت روم‌های ایرانی در شبکه جهانی اینترنت بسیار زیاد و شامل موضوعات مختلفی از جمله علمی، سیاسی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و دوست یابی است
وی افـزود: یـک نکته قـابل توجه این است که اکثر چت روم‌ هایی که مورد دستیابی نیستند، خالی هستند
رضایی در ادامه گفت: در میان چت‌ کننده‌های ایرانی، کاربرد اصلی چت چیک بـه عنوان ابزاری برای تبادل فکر اندیشه به چشم می‌خورد و برای بسیاری از آنان به یک عادت روزانه تبدیل شده است.
وی اظهار داشت: چت کردن دارای منافع و مضراتی است ولی اگر شروع یک رابطه از طریق چت، خوب و مناسب باشد، می‌تواند به نتایج بسیار مطلوبی، به ویژه در روابط اجتماعی، منجر شود.
یکی از کاربران چت چیک در این رابطه گفت: از این طریق می‌توان به راحتی با دیـگر مردم کشور و جهان ارتباط برقرار کرد و این موضوع برای ایرانیان بـا تـوجه به شرایط اجتماعی و اقلیمی‌خاصی که بر کشور حاکم است، بسیار ایده آل است.
وی تاکید کرد: اکثر کاربران چت ایرانی، این کار را به‌طور تجربی آموخته‌اند و به دلیل نداشتن آموزش‌های لازم، فرهنگ استفاده صحیح از آن را نمی‌دانند.
نسیم در این زمینه گفت: چت کردن در یک دنیای مجـازی و کـاملا آزاد صورت می‌گیرد و با وجود اینکه ایـن فناوری، تولید داخل ایران است، اما، ما می‌توانیم این دنیای مجازی را به نفع خود و متناسب بـا فـرهنـگ و نیازهای کشورمان تغییر دهیم.
نسیم جان افزود: متاسفانه در تالارهای گفتمان در شبکه جهانی زبـان‌های محلی مقهور زبان‌های بین‌المللی می‌شود و این بـایستی مـورد تـوجه متـولیان فرهنگی قرار گیرد.
وی بیان داشت: ما باید فرهنگ چت ایرانی و فارسی خود را در این فضای مجازی حفظ کنیم و از این طریق به دیگر کاربران جهان معرفی کنیم.

Chicchat

chicchat proudly presents the new Farsi chat room platform based on five years research on chat room platforms and user experience. Chicchat.ir chat room is completely free and everyone can chat on it.

ورود به چت چیک چیک چت چیک چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

 • چیک چت
 • چیک چت
 • چت روم چیک چت
 • چیک
 • چیچک چت
 • چیک چت فارسی
 • چت چیک
 • چیک چت
 • چت روم فارسی چیک چت
 • چیکوچت
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم