یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت

ورود به چت چت چت enter chatroom

چت و گفتگو از طریق اینترنت یکی از پرطرفدارترین کارهای روز مره ای می باشد که کاربران اینترنتی و بخصوص کاربرتان مبتدی در آغاز آشنایی با اینترنت به آن ( چت کردن ) می پردازند. سرویس پر طرفدار دیگری که بیشتر از چت کردن طرفدار دارد سرویس های ایمیل و جستجو می باشند که بازار آنها بسیار رقابتی می باشد و توسط ابر شرکت هایی مانند گوگل , مایکروسافت و یاهو بطور کامل قبضه شده اند و ورود به این بازار ها کار آسانی به نظر نمیرسد.

مزایای چت

چت و گفتگوی آنلاین در بین کاربران فارسی زبان نیز بسیار پرطرفدار می باشند و هر روزه صد ها هزار نفر در های مختلف اینترنتی مشغول به چت و تبادل نظر می باشند.

چت و صبحت کردن از طریق اینترنت در کشور افغانستان نیز بسیار طرفدار دارد و هر روزه تعدادی زیادی از جوانان آشنا با اینترنت از این طریق با هم به تبادل نظر می پردازند.

سایت یک چت روم در حال حاظر بزرگترین و پرطرفدار ترین سایت چت آنلاین در کابل پایتخت افغانستان و سایر شهرهای این کشور رو به پیشرفت و آبادانی می باشد.

چت کردن در دنیا امروزی یک امر ضروری می باشد که به کاربران امکان تبادلات علمی , فرهنگی و هنری ورزشی را در چتروم ها می دهد.

برای ورود به چت کلیک کنید چت چت chat

برای ورود به چت کلیک کنید

سایت های چت روم زیادی در حاظر در اینترنت وجود دارند, بعضی از آنها توسط کمپانی های بزرگ آمریکایی مانند یاهو و مایکروسافت مدیریت میشوند. یکی از کارهای دشوار در رابطه با یک سایت چت روم اینترنتی مدیریت بر گفتگو های چتروم میباشد همینطور از آنجایی که اکثر چت روم های موجود ( سایت های چت روم اینترنتی ) مبتنی بر تکنولوژی جاوا یا فلش می باشند از این رو سرعت لود شدن اولیه آنها در کامپیوتر کاربران به شدت پایین می باشند و با سرعت های پایین اینترنتی ایران و افغانستان معمولا سرعت لود شدن آنها در کامپیوتر کاربران بین ۱ تا ۵ دقیقه می باشد.

نکات چت

با توجه به رشد روز افزون کاربران اینترنتی به نظر می رسد که سرویس چت اینترنتی یک سرویس آینده دار می باشد که در صورت رعایت حریم گفتگو چتا بین کاربران تنها باعث پر کردن اوغات کاربران می شود بلکه میتوانند در گروه تفریحات سالم و کم هزینه طبقه بندی گردد.

سایت یک چت روم سعی دارد که تا فراهم کردن یک بستر مناسب و کنترل شده سعی در برآورده کردن این نیاز کاربران اش گردد.

ورود به چت چت چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • افغان چت
  • چت روم جدید
  • چت جدید
  • چت روم افغانی
  • چت روم افغانستان
  • چت افغان
  • چت روم افغانی ها
  • چت روم افغان
  • افغان چت روم
  • چت افغانی
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم