یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت کن

ورود به چت کن چت کن چت کن enter chatroom

دو چت روم تحت عنوان در حال حاظر در اینترنت حضور دارند, یکی سایت دات یو اس و دیگیری چتروم دات این. هر دو سایت از زبان فارسی پشتیبانی میکنند و دارای اتاق های چت متفاوتی می باشند. دارای امکان چت خصوصی و عمومی , ارسال شکلک و فونت های مختلف می باشند.

ورود به سایت چت کن چت کن چت کن chat kon

ورود به سایت چت کن

قوانین این چت روم چت کن به شرح زیر می باشد:

الف- هرگونه بحث سیاسی ، توهین به ادیان ، توهین به مقدسات ، آشفته کردن افکار عمومی در چتروم ، تبلیغ علیه منافع کشوری کاملا ممنوع میباشد.
ب- ادمین ها نظارت کامل بر روی این چت روم دارند به آنان احترام بگذارید.
ج- ارسال تبلیغات از سایت ها و وبلاگ های دیگر به هر عنوان کاملا ممنوع میباشد.
د- هرگونه بحث در مورد مسائل جنسی و خلاف شرع اسلامی در سایت چت کن کاملا ممنوع میباشد.
و- ارسال مداوم شکلک ها و پیام ها باعث کندی روم و اتاق چت می شوند و کاملا ممنوع میباشد.

تنها نکته آزار دهند در رابطه با سایت چت کن تعداد زیاد آگهی های بازرگانی ناخواسته ای مباشند به طور مداوم و بصورت پاپ آپ در پنجره کاربر باز میشنود , به نحوی که اعصاب یورز چت روم را کاملا خط خطی میکنند.

نکته جالب توجه چتروم چت کن بخش گزارش تخلف آن می باشد که کاربران میتوانند از طریق شماره تلفن های اعلام شده با ناظران روم ها ارتباط برقرار کرده و پیشنهادات یا شکایات احتمالی خود رو به گوش مدیران این چت روم برسانند.

تبلیغات در چت کن:

چتکن با داشتن روزانه بیش از دویست هزار بازدید کنندهء ۱۰۰% ایرانی از هر رده و گروه سنی، مسلما بهترین انتخاب برای تبلیغ کالا و یا وبسایت شماست. تبلیغات بروی چت کن به دو صورت متنی و تصویری صورت میگیرد که به نسبت محل قرار گیری تبلیغات دارای قیمت های متفاوتی میباشد.
خدمات ویژه چتکن !

در صورتی که وب سایت یا بنر تبلیغاتی ندارید یا آشنایی کامل با راه اندازی وب سایت ندارید ، هیچ جای نگرانی نیست. چت کن برای تمامی تبلیغ دهنده گان در صورت تمایل یک صفحه وبسایت با طراحی رایگان از بیا تو چتکن هدیه می هد. همچنین در صورت درخواست برای ثبت و راه اندازی وبسایت حرفه ای ، کادر مجرب طراحی بیا تو چتکن پاسخگوی تمامی نیازهای شما خواهند بود.

چت کن در حال حاظر به تعدادی از کاربران خود یک مجموعه علمی و فرهنگی به رایگان هدید می دهد.

مجهز ترین چت فارسی برای ایرانیان از همه جا تهران تبریز مشهد آلمان آمریکا کانادا استرالیا مجارستان ترکیه و همه و همه آلبوم عکس پزشکی انجمن ورزش دوستان چتکن گپ می باشد

ورود به چت کن چت کن چت کن enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • چت کن
  • چتکن
  • حال چت
  • هدیه چت
  • چت حال
  • کن
  • میهن چت تصویری
  • چت روم حال
  • چت کن
  • چت روم حال کن
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم