یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت فارسی

ورود به چت فارسی چت فارسی enter chatroom

در دنیای پیچیده امروز و در میان جوانان و نوجوانان کشور های افغانستان, ایران و مهاجران ایران کشور ها به خوبی جایگاه خود را پیدا کرده است و با استقبال بسیار خوبی رو به رو می باشد. نکته اساسی در یک چت به زبان فارسی رعایت قوانین نگارش و دستوری زبان فارسی در هنگام چت با سایر کاربران آن زبان می باشد.

فارسی چت را می توان پدیده ای نو ظهور در میان گویش های رایج در چت دانست

البته در بسیاری از موارد کاربران به علت دسترسی نداشتن به یک صفحه کلید با حروف الفبای فارسی بصورت فینگلیسی با یکدیگر به چت و گفتگو می پردازند.

چت فارسی جدید

چت فینگلیسی بر خلاف چت فارسی با هر نوع صفحه کلیدی که دارای حروف الفبای لاتین باشد امکان پذیر می باشد و نیازی به حروف الفبای فارسی ندارد.

ورود به چت روم های فارسی چت فارسی chatroom farsi1

ورود به چت روم های فارسی

امکانات چت فارسی

در چت فارسی غالبا برای استان, بخش و یا ولایت یک اتاق خاص در نظر گرفته شده است و کاربران باتوجه به موقعیت و مکان خود وارد بخش چت فارسی استان و یا ولایت خود می شوند. در برخی چت روم های فارسی ناظران سایت به طور دائم در حال نظارت بر روی چت روم می باشند و در صورت مشاهده هر گونه مورد خلاف با دادن تذکر و یا اخراج از چت روم به مقابله می پردازند و از این طریق سعی در برقراری نظم به هنگام چت فارسی در میان کاربران می کنند.

در یک چتروم فارسی زبان اغلب کاربران با رعایت حقوق دیگران به برقراری نظم کمک کرده تا کاربران بتوانند در یک محیط کاملا سالم به تبادل نظر و چت به زبان شیرین فارسی بپردازند. چت فارسی به حدی دارای طرف دار می باشد که سابقا کمپانی یاهو در حدود ۱۰ اتاق مخصوص چت فارسی در یاهو مسنجر خود قرار داده بود و ظرفیت هر یک از این اتاق ها به حدود ۵۰ کاربر نیز میرسید. البته به تازگی شرکت معظم یاهو سیستم چت فارسی خود را به همراه سایر چت روم های یاهو به جهت بهبود بخشیدن به سایر امکانات این شرکت تا اطلاع ثانوی و بطور کامل متوقف کرده است.

فارسی چت

فارسی چت معادل همان چت فارسی می باشد بعضا در بعضی از لحجه ها و گویش های فارسی بکار برده می شود.

چت فارسی و چتروم های ایرانی با ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان از سراسر ایران مورد توجه کاربران چت روم های فارسی می باشند.

ورود به چت فارسی چت فارسی enter chatroom

چت روم های مرتبط

 • چت فارسی
 • اتاق چت فارسی
 • weچت
 • we چت
 • فارسی چت
 • چت فارسی
 • اتاق های چت فارسی
 • چت فارس
 • اتاق چت فارس آسان
 • چت و گفتگو
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم