یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت روم

ورود به چت روم چت روم چت روم enter chatroom

چت روم های اینترنتی مکانی مناسب برای تبادل نظر و تبادل گفتگو در میان مخاطبان خود می باشد, امروزه استفاده از اینترنت به بخشی از کارهای عادی و روزمره مردم تبدیل شده است و هر روز بر تعداد کاربران چت روم های اینترنتی افزوده می شود.

در کشور های در حال توسعه مانند ایران و افغانستان کاربران چتروم های اینترنتی در حال افزایش می باشد و هر روزه جوانان زیادی بخشی از اوغات فراغت خود را از این طریق سپری میکنند. چت روم رو ها معمولا از تعدادی روم ( اتاق چت ) تشکیل شده اند که کاربران با توجه موضوع های مورد علاقه خود برای تبادل نظر به این اتاق های گفتگو وارد می شوند و با یکدیگر به بحث و تبادل نظر می پردازند.

برخی از چت روم ها نیز دارای اتاق های چت مخصوص استان ها و ولایات مختلف می باشند تا از این طریق افراد ساکن در یک منطقه جغرافیایی با یکدیگر بتوانند تبادل نظر کنند. معمولا هر اتاق چت دارای ظرفیتی از قبل تعیین شده می باشد و با تکمیل ظرفیت آن اتاق چت کاربران جدید می بایست به اتاق های دیگری بروند. این ظرفیت در برخی معمولا عددی مابین ۵۰ الی ۱۰۰ نفر می باشد و وابسته به تکنولوژی نرم افزاری و سخت افزاری آن چت روم خاص می باشد.

برخی چت روم ها دارای امکانات صوتی و تصویری نیز می باشند که در این صورت به آن چت روم صوتی و یا چت روم تصویر می گویند. مزیت این چتروم ها در امکان بر قرار کردن گفتگوی صوتی و تصویری می باشد و دو کاربر میتوانند با استفاده از این امکانات صوتی و تصویری چت روم دانش خود را بهتر منتقل کرده و همچنین از ایجاد برخی سوء تفاهم ها نیز جلوگیری نمایند.

در برخی از چت روم های نسبتا جدید تر کاربران میتوانند از طریق ذخیره سازی نام کاربری خود یک هویت ثابت و همیشگی برای خود ایجاد کنند. از دیگر امکانات رایج چتروم های اینترنتی استفاده از شکلک ها می باشد و از این طریق کاربران می توانند به بیان احساسات خود بپردازند.

شکلک های موجود در چت روم های اینترنتی معمولا استاندارد می باشند و اکثر کاربران با آنها آشنایی دارند .

ورود به چت روم چت روم چت روم enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • چت روم تصویری
  • چت روم صوتی و تصویری
  • چت روم تازه تاسیس
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم