یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت روم گوگل

ورود به چت روم گوگل چت روم گوگل چت روم گوگل enter chatroom

چت روم گوگل دارای امکانات چت همزمان و چت روم های مختلف میباشد. چت گوگل دارای مزایای چت تصویری, چت صوتی, چت مختلط واتاق های چت پر سرعت می باشد.

گوگل چت فارسی با قابلیت اتصال به گوگل فارسی و استفاده از حساب کاربری گوگل می باشد که از دیگر مزایای چت روم گوگل به زبان فارسی می باشد.

چت روم گوگل فارسی با همکاری سایت یک چتروم بر طبق یک پروژه همکاری بین گوگل فارسی و سرویس چت ابری یک چتروم به زودی راه اندازی می شود.

سایت گوگل فارسی با امکاناتی منحصر به فرد برای فارسی زبانان ایران شامل سرویس جستجوی فارسی , مترجم فارسی , چت روم فارسی و سایر سرویس های مرتبط تحت تکنولوژی روز ابری راه اندازی شده اند.

کابر سابق چت روم گوگل چت روم گوگل چت روم گوگل

کابر سابق چت روم گوگل

مزایای چت روم گوگل

– کاربران گرامی توجه داشته باشید استفاده از کلمات ناشایست و غیر اخلاقی در محیط چت روم گوگل منجر به اخراج شما از اتاق چت خواهد شد.
– در صورت مشاهده تبلیغ سایت های غیراخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی سایت گوگل و حکومتی جمهوری اسلامی ایران بلافاصله کاربر خاطی برای همیشه از سرویس چت فارسی گوگل اخراج خواهد شد.
– ارسال تبلیغ سایت و یا وبلاگ بدون هماهنگی با مدیر چت گوگل سایت و روم در کلیه اتاق های چت ممنوع میباشد.
در حال حاظر هیچ سرویس چت تصویری گوگل و معتبری برای کشوی های ایران, افغانستان و همسایه وجود ندارد و تنها راه حل استفاده از برنامه های خارجی موجود در اینترنت می باشد.
اما آنچه واضح هست روز به روز بر تعداد متقاضیان سرویس چت روم گوگل تصویری افزوده می شوند و شرکت های جدیدی به ارائه سرویس های چت تصویری و صوتی خواهند پرداخت.

 چت فارسی گوگل با در نظر گرفتن شرایط ویژه کاربران ایرانی به دلایل مختلف فعلا برای کاربران داخل ایران قابل دسترسی نمی باشد اما هنوز می توانید از طریق سایر ابزار های علمی و آموزشی موجود در بازار از چت گوگل استفاده نمایید

قوانین چت روم گوگل فارسی

۱- هرگونه بحث سیاسی، توهین به ادیان، توهین به مقدسات، آشفته کردن افکار عمومی، تبلیغ علیه منافع کشوری در گوگل چت فارسی کاملا ممنوع میباشد
۲- ادمین ها نظارت کامل بر روی گوگل چت دارند و کاربران موظف هستند به ادمین ها احترام بگذارند
۳- ارسال تبلیغات از سایت ها و وبلاگ های دیگر به هر عنوان در چت فارسی گوگل کاملا ممنوع میباشد
۴- هرگونه بحث در مورد مسائل جنسی و خلاف شرع اسلامی کاملا ممنوع میباشد
۵- ارسال مداوم شکلک ها و پیام ها باعث کندی جت روم گوگل می شود و کاملا ممنوع میباشد
در صورتی که دسترسی به اینترنت پرسرعت دارید می توانید از سایر سرویس های فارسی گوگل نیز استفاده نمایید.

ورود به چت روم گوگل چت روم گوگل چت روم گوگل enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • گوگل چت
  • چت روم گوگل
  • سایت گوگل
  • چت روم خارجی
  • چت روم های خارجی
  • نوگل چت
  • گوگل چت روم
  • چت در گوگل
  • سایت گوگل فارسی
  • چتروم گوگل
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم