یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت روم نگین

ورود به چت روم نگین چت روم نگین چت روم نگین enter chatroom

چت نگین یکی از چت روم های پرطرفدار فارسی زبان می باشد که از سال گذشته شروع به کار کرده است. چت روم نگین از دارای امکانات جانبی مناسب و سرعت لود مناسبی می باشد که چت کردن برای کاربران سایت را آسان می نماید. این چتروم از تکنولوژی PHP استفاده می نماید و مشکل نصب نبودن فلش و جاوا در کامپیوتر چت کننده گان را برطرف کرده است. در بخش شکلک های چت روم تعداد نسبتا زیاد شکلک چت برای کاربران فراهم شده است و همچنین یک بخش فال حافظ برای علاقه مندان به این فال تهیه دیده شده است.

کاربران چت روم در نگین معمولا با اینترنت سرعت ۱۲۸ کیلوبایتی به بالا وارد اینترنت می شوند و از این رو مشکلی برای لود چت روم ندارند. اگر چه با کاهش تدریجی قیمت اینترنت و افزایش استفاده از تلفن های هوشمند در میان مردم استفاده از چت روم ها روز به روز در حال افزایش می باشد اما این سرویس بیشتر مورد استقبال جوانان و نوجوانان ایرانی می باشد که در اوغات فراغت خود از طریق چت روم نگین با دوستان و آشنایان لحظات خوشی رو را سپری می کنند.

نگین چت کلیک کنید چت روم نگین چت روم نگین negin chat

نگین چت کلیک کنید

چت نگین در سایت ساماندهی ایران نیز به ثبت رسیده است و تمامی مدیران نگین تحت نظر مراجع لازم می باشند و به هیچ عنوان چت خصوصی کاربران در روم های نگین ذخیره نمی شود , همین طور ناظران روم های این سایت بدون درخواست مراجع قضایی به هیچ عنوان لاگ گفتگوی کاربران چتروم نگین را در اختیار پلیس فتا قرار نخواهند داد.

در چت فارسی نگین برای هر استان, بخش و یا ولایت یک اتاق خاص در نظر گرفته شده است و کاربران نگین باتوجه به موقعیت و مکان خود وارد بخش چت فارسی استان و یا ولایت خود می شوند. در برخی چت روم های نگینی ها ناظران سایت به طور دائم در حال نظارت بر روی چت روم می باشند و در صورت مشاهده هر گونه مورد خلاف با دادن تذکر و یا اخراج از چت روم به مقابله می پردازند و از این طریق سعی در برقراری نظم به هنگام نگین چت می کنند.

سایت چت نگین از انواع تبلیغاتی پشتیانی می کند و انواع تبلیغات مفید و زیبا را به کاربران خود نمایش می دهد تا از این طریق بخشی از هزینه های چتروم خود رو تهیه کرده باشند.

آرزوی ساعاتی خوش را برای شما دارد

ورود به چت روم نگین چت روم نگین چت روم نگین enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • ارزو چت
  • چت ارزو
  • چت روم ارزو
  • چت نگین
  • چت روم نگین
  • چت روم آرزو
  • چت آرزو
  • آرزو چت
  • ارزوچت
  • چت روم ارزوها
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم