یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت روم دنیا

ورود به چت روم دنیا چت روم دنیا چت روم دنیا enter chatroom

چت یک از چتروم های باسابقه و پرطرفدار فارسی زبانان سراسر دنیا می باشد که هر روزه عده ای زیادی از مخاطبان چت رو به خودش جلب می کند. از نکات قابل توجه چت رو دنیا طراحی منحصر به فرد و استفاده از تکنولوژی ها روز دنیا مانند فلش و جاوا می باشد و این چتروم به کاربران خود امکان انتخاب چت روم مورد نظر خود بر اساس تکنولوژی پیاده سازی را داده و از این نظر از سایر با سایر چت روم ها متفاوت می باشد. این سایت همچنین دارای بخش های آموزش چت نیز می باشد که در این قسمت بخش ها و امکانات خود را با استفاده از تصاویر برای کاربران خود تشریح می کند.

چت روم بزرگ دنیا دارای بخش های فروم , تفریحی , سرگرمی, فال و طالع بینی و حتی جوکستان فارسی نیز می باشد … این چت روم دارای سرعت لود نسبتا مناسبی بوده و امکان ارسال نظر برای مدیریت آن نیز موجود می باشد.

سایت دنیا از دو سیستم چت مجزا، با عنوان های تالار دیجی چت (جاوا) و چت نوشتاری (فلش) استفاده مینماید, این چت روم از سال ۲۰۱۲ به فعالیت مشغول می باشد و توانسته به موفقت های خوبی دست یابد.

ورود به چت روم دنیا کلیک کنید چت روم دنیا چت روم دنیا chatroom donya

ورود به چت روم دنیا کلیک کنید

در بخش آموزش استفاده از چت روم های فارسی دنیا بخش های نام کاربری, آیکن کاربر و اختیارات کاربران به خوبی توضیح داده شده اند و کاربران چت روم دنیا می توانند برای انتخاب آیکن یا عکس با کلیک بر روی فلش های سمت چپ و راست آیکنها به آیکنهای دیگردسترسی داشته باشید, همین طور این چت روم دارای امکان ایگنور می باشد و کاربران می توانند با انتخاب کاربر و کلیک بر روی دکمه ایگنور بر روی نام فرد در لیست خط قرمز کشیده شده و متنهای نوشته شده توسط این کاربر قابلیت نمایش برای شما را دیگر نخواهد داشت.

در بخش روم های دنیا کاربران میتوانید از این قسمت برای وارد شدن به اطاقهای مختلف و نیز ساختن اطاقهای عمو می و یا خصوصی استفاده کنید
برای وارد شدن به اطاقهای مختلف چت دنیا کافیست بر روی آن اطاق دابل کلیک کنید .

چت روم های مرتبط

کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم