یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت روم باران

ورود به چت روم باران چت روم باران چت روم باران enter chatroom

چت روم باران همواره پذیرای ناظر میباشد و علت این پذیرفتن ناظر به شرح زیر می باشد:

– به دلیل زیاد شدن بازدیدآنلاین های چت روم باران، کنترل کردن کامل چت روم برای ناظران سخت خواهد بود.

– ناظر شدن در چت باران برخلاف سایت های چت مشابه که از ناظران هزینه ی ماهانه ثابت دریافت میکنند، هیچ هزینه ی دریافت نمیکند و ناظری در این سایت کاملا رایگان میباشد.

– چت روم باران دارای سرور اختصاصی قدرتمندی میباشد که هزینه ی ماهانه هنگفتی دارد و ما تمام تلاش خود را کرده ایم که با هزینه بالا، سرعت،امنیت و کیفیت سرور و سایت و چت روم باران را حفظ کنیم.

قوانین کلی سایت و چت روم باران:‌

ورود با اسامی غیر اخلاقی، توهین آمیز، سیاسی، ایمیل، شماره تلفن و جنسی کاملا ممنوع بوده و درصورت ورود همان لحظه توسط ناظرین چت روم بارانی بدون اخطار برای همیشه اخراج خواهید شد و به هیچ وج از سوی پشتیبانی آزاد نخواهی شد.

چت روم باران و نکات ضروری

تکرار یک جمله بیش از ۲ مرتبه ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد میشود و ناظر در این مواقع حق اخطار دادن به کاربر را دارد، درصورت بی توجهی به اخطار، ناظر حق اخراج کاربر را دارد. ( مدت اخراج، حداکثر یک هفته)
ارسال شکلک بصورت زیاد و تکرار بیش از ۳ مرتبه ممنوع بوده و در صورت انجام این کار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

در این مورد ناظر باران حق دادن اخطار به کاربر را دارد و درصورت بی توجه کاربر به اخطار، ناظر حق اخراج وی را خواهد داشت.( حد اکثر زمان اخراج یک هفته)
جک های قومیتی،توهین به اشخاص، بحث سیاسی، توهین به مقدسات کاملا ممنوع بوده و در صورت انجام اینکار ناظرین چت روم باران موظف اند که کاربر خاطی را در همان لحظه بدون کوچکترین مکث برای همیشه از چت باران اخراج کنند.

ارسال شماره تلفن،ایمیل، آدرس سایت، آدرس وبلاگ و آی دی در عمومی کاملا ممنوع میباشد و درصورت انجام این کار، ناظرین موظف اند تا کاربر خاطی را بدون کوچکترین مکث ویا اخطار، برای همیشه اخراج کنند.

ما همیشه از بین بهترین، فعالترین کاربران با درجه “کاربر ارشد” به بالاتر (یعنی کاربر ارشد و سرپرست ) ناظر انتخاب میکنیم.

شرایط ناظر شدن در چت روم باران

شرط اول : کاربر چت روم باران باید یکی از این دو درجه سرپرست و یا کاربر ارشد را داشته باشد .
شرط دوم : کاربر کاربر چت روم باران باید امتیاز بالای ۱۰٫۰۰۰ داشته باشد.
شرط سوم : وی نباید در هیچ سایت چتی فعالیتی داشته باشد.
شرط چهارم : وی نباید بدون مطلع کردن مدیران، بیش از ۳ روز غیبت کند.
شرط پنجم : کاربر کاربر چت روم باران نباید از اسامی نامناسب استفاده کند.
شرط ششم : کاربر درخواست کننده باید سن بالای ۱۶ سال داشته باشد.
شرط هفتم : باید همواره توجه داشته باشید زمانی که ناظر شدید، نگذارید افراد بی فرهنگ و مزاحم با اسامی نا مناسب و غیر اخلاقی وارد چت روم باران شوند.
شرط هشتم : هر لحظه باید حواستان به لیست کاربران باشد و اگر اسامی نامناسب مشاهده کردید، سریعا اخطار بدید و یا اخراج کنید.
شرط نهم : از ابزار ناظری نباید سو استفاده کنید ، درصورت انجام این کار ، از سوی مدریت هیچ بخششی در کار نخواهد بود و از نظارت برای همیشه برکنار خواهی شد.
شرط دهم : اسامی که دارای حروف نظیر xxx و یا هر اسمی که غیر اخلاقی باشد باید فورا خارج شود، درصورتی که خارج نشد ناظر باران موظف است فرد خاطی را فورا اخراج کند.
شرط یازدهم : کسانی که در عمومی چت بارانی روم شماره، آی دی ، ایمیل ، آدرس سایت و یا وبلاگ بدهند، بدون اخطار باید فورا اخراج شوند.
شرط دوازدهم :‌ جک های قومیتی، بحث سیاسی، بحث جنسی وتوهین به افراد و اشخاص کاملا ممنوع بوده و درصورت مشاهده ناظر موظف است که فرد خاطی را اخراج کند.
نظاران دقت نمایید که قوانین کاملا باید در چت روم بارانی اجرا شود، اگر مشاهده شود ناظری توانایی نظارت ندارد، برکنار خواهد شد .

چتروم باران سال خوبی را برای شما آرزو دارد

ورود به چت روم باران چت روم باران چت روم باران enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • چت باران
  • چت روم باران
  • چتروم
  • چتروم باران
  • yhs-mystartdefault
  • Chat Room Baran
  • جت روم باران
  • chat room farsi baran
  • وی چت باران
  • بهترین چت
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم