یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت روم اهواز

ورود به چت روم اهواز چت روم اهواز چت روم اهواز enter chatroom

اهواز پایتخت استان خوزستان با بیش از ۳ میلیون جمعیت دارای یک چت روم اختصاصی و مخصوص اهوازی ها می باشد. چت روم اهواز همواره مورد استقبال و لطف کاربران اهوازی بوده و پذیرای روزانه هزاران کاربر از سراسر استان خوزستان می باشد. شهر اهواز با ۲۰۰۰۰ هکتار مساحت، چهارمین شهر وسیع ایران پس از تهران و مشهد وتبریز می‌باشد.

گپ یا چت در فارسی اصطلاحی به معنای گفتگوی اینترنتی است. اگرچه فرهنگستان زبان فارسی واژه گپ را معادل این واژه قرار داده‌است اما این واژه چندان مورد استقبال عمومی قرار نگرفته‌است. این واژه خلاصه شده Online chat از زبان انگلیسی است, در هر صورت اهوازی ها همان واژه چت را ترجیح می دهند.

برای ورود به چت روم اهواز کلیک کنید چت روم اهواز چت روم اهواز chatroom ahvaz

برای ورود به چت روم اهواز کلیک کنید

کاربران چت روم در اهواز معمولا با اینترنت سرعت ۱۲۸ کیلوبایتی به بالا وارد اینرنت می شوند و از این رو مشکلی برای لود چت روم ندارند. اگر چه با کاهش تدریجی قیمت اینترنت و افزایش استفاده از تلفن های هوشمند در میان مردم اهواز استفاده از چت روم ها روز به روز در حال افزایش می باشد اما این سرویس بیشتر مورد استقبال جوانان و نوجوانان اهوازی می باشد که در اوغات فراغت خود از طریق چت با دوستان و آشنایان لحظات خوشی رو را سپری میکنند.

سرویس چت روم در اهواز جزو تفریحات سالم حساب می شود و خانواده ها از این بابت مشکلی با فرزندان خود ندارد اما در برخی از موارد دیده شده است که خانواده ها برای ساعات استفاده از کامپیوتر توسط فرزند خود محدودیت قایل می شوند تا بدین وسیله لطمه ای به درس و مشق ان ها وارد نشود.

اتاق گفتگو یا چت روم (به انگلیسی: Chat room)‏ به فضای مجازی ای گفته می‌شود که افراد در آن با هم ارتباط برقرار می‌کنند. نرم افزار یاهو مسنجر یکی از نرم‌افزارهای پرطرفدار چت در اهواز می باشد و برای چت در چت روم‌ها بود که توسط شرکت یاهو طراحی شده بود.

چت تصویری نیز در اهواز پر طرفدار می باشد و کاربران در حال حاظر از طریق سرویس های اسکایپ, مسنجر یاهو نیز با بستگان خود در سراسر دنیا به چت و گفتگوی تصویری و صوتی می پردازند.
قوانین چت روم اهواز کم و بیش مانند سایر چتروم ها می باشد.

چت روم های مرتبط

  • چت روم اهواز
  • چت روم خوزستان
  • چت خوزستان
  • خوزستان چت
  • چتروم اهواز
  • چت روم اهوازی
  • چت روم اهوازی ها
  • اهوازی چت
  • چت روم خوزستانی ها
  • اهواز چت روم
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم