یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت رم

ورود به چت رم چت رم چت رم enter chatroom

چت رم های اینترنتی مکانی مناسب برای تبادل نظر درباره موضوعات علمی و ورزشی می باشند. چت روم های جدید فارسی هر روزه کابران زیادی را به خود جذب می کنند.

چت رم همواره پذیرای کاربران در چت روم های خود می باشد:

– به دلیل زیاد شدن بازدید آنلاین های چت رم، کنترل کردن کامل چت روم برای ناظران سخت خواهد بود.

– ناظر شدن در چت جدید برخلاف سایت های چت مشابه که از ناظران هزینه ی ماهانه ثابت دریافت میکنند، هیچ هزینه ی دریافت نمیکند و ناظری در این سایت کاملا رایگان میباشد.

– چت رم دارای سرور اختصاصی قدرتمندی میباشد که هزینه ی ماهانه هنگفتی دارد و ما تمام تلاش خود را کرده ایم که با هزینه بالا، سرعت،امنیت و کیفیت سرور و سایت و چت رم را حفظ کنیم.

چت رم ها و قوانین آنها

ورود با اسامی غیر اخلاقی، توهین آمیز، سیاسی، ایمیل، شماره تلفن و جنسی کاملا ممنوع بوده و درصورت ورود همان لحظه توسط ناظرین چت رمی بدون اخطار برای همیشه اخراج خواهید شد و به هیچ وج از سوی پشتیبانی آزاد نخواهی شد.

چت رم جدید چت رم چت رم

چت رم جدید

چت رم, مزایا و معایب

تکرار یک جمله بیش از ۳ مرتبه ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد میشود و ناظر در این مواقع حق اخطار دادن به کاربر را دارد، درصورت بی توجهی به اخطار، ناظر حق اخراج کاربر را دارد. ( مدت اخراج، حداکثر یک هفته)
ارسال شکلک بصورت زیاد و تکرار بیش از ۳ مرتبه ممنوع بوده و در صورت انجام این کار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

در این مورد ناظر جدید حق دادن اخطار به کاربر را دارد و درصورت بی توجه کاربر به اخطار، ناظر حق اخراج وی را خواهد داشت.( حد اکثر زمان اخراج یک هفته)
جک های قومیتی،توهین به اشخاص، بحث سیاسی، توهین به مقدسات کاملا ممنوع بوده و در صورت انجام اینکار ناظرین چت رم موظف اند که کاربر خاطی را در همان لحظه بدون کوچکترین مکث برای همیشه از چت جدید اخراج کنند.

ارسال شماره تلفن،ایمیل، آدرس سایت، آدرس وبلاگ و آی دی در عمومی کاملا ممنوع میباشد و درصورت انجام این کار، ناظرین موظف اند تا کاربر خاطی را بدون کوچکترین مکث ویا اخطار، برای همیشه اخراج کنند.

ما همیشه از بین بهترین، فعالترین کاربران با درجه “کاربر ارشد” به بالاتر (یعنی کاربر ارشد و سرپرست ) ناظر انتخاب میکنیم.

شرایط ویژه شدن در چت رم

شرط اول : کاربر چت رم باید یکی از این دو درجه سرپرست و یا کاربر ارشد را داشته باشد .
شرط دوم : کاربر کاربر چت رم باید امتیاز بالای ۱٫۰۰۰ داشته باشد.
شرط سوم : وی نباید در هیچ سایت چتی فعالیتی داشته باشد.
شرط چهارم : وی نباید بدون مطلع کردن مدیران، بیش از ۳ روز غیبت کند.
شرط پنجم : کاربر کاربر چت رم نباید از اسامی نامناسب استفاده کند.
شرط ششم : کاربر درخواست کننده باید سن بالای ۱۶ سال داشته باشد.
شرط هفتم : باید همواره توجه داشته باشید زمانی که ناظر شدید، نگذارید افراد بی فرهنگ و مزاحم با اسامی نا مناسب و غیر اخلاقی وارد چت رم شوند.
شرط هشتم : هر لحظه باید حواستان به لیست کاربران باشد و اگر اسامی نامناسب مشاهده کردید، سریعا اخطار بدید و یا اخراج کنید.
شرط نهم : از ابزار ناظری چتروم جدید نباید سو استفاده کنید ، درصورت انجام این کار ، از سوی مدریت هیچ بخششی در کار نخواهد بود و از نظارت برای همیشه برکنار خواهی شد.
شرط دهم : اسامی که دارای حروف نظیر xxx و یا هر اسمی که غیر اخلاقی باشد باید فورا خارج شود، درصورتی که خارج نشد ناظر جدید موظف است فرد خاطی را فورا اخراج کند.
شرط یازدهم : کسانی که در عمومی چت جدیدی روم شماره، آی دی ، ایمیل ، آدرس سایت و یا وبلاگ بدهند، بدون اخطار باید فورا اخراج شوند.
شرط دوازدهم :‌ جک های قومیتی، بحث سیاسی، بحث جنسی وتوهین به افراد و اشخاص کاملا ممنوع بوده و درصورت مشاهده ناظر موظف است که فرد خاطی را اخراج کند.
نظاران دقت نمایید که قوانین کاملا باید در چت رمی اجرا شود، اگر مشاهده شود ناظری توانایی نظارت ندارد، برکنار خواهد شد .

چتروم جدید سال خوبی را برای شما آرزو دارد

ورود به چت رم چت رم چت رم enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • وی چت
  • سایت وی چت
  • وی چت
  • ویچت
  • وی چت ایرانی
  • چت جنسی
  • چت روم جنسی
  • چت بدون ایمیل
  • وی چت روم
  • ایدی وی چت
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم