یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت تصویری

ورود به چت تصویری چت تصویری چت تصویری enter chatroom

چت تصویری یکی از جدید ترین سرویس های چت می باشد که طرفداران خاص خود را دارد و سرویس های بزرگی مانند یاهو و مایکروسافت در محصولات پرطرفدار خود یعنی یاهو مسنجر چت روم و اسکایپ از این سرویس به خوبی پشتیبانی می کنند .

از آنجایی که سرویس چت تصویری به سخت افزار قوی در سمت سرور نیاز دارد , معمولا سایت های تازه کار و کوچکتر این چنین سرویسی را به رایگان ارانه نمی کنند. همچنین نرم افزار های خاصی باید در طرف سرور میزبان نصب شوند که برخی بسیار گران قیمت مییاشند و توجیه اقتصادی برای استفاده از آنها برای سایت های کوچک تر وجود ندارد.

در مقابل نرم افزار های چت تصویری رایگانی نیز مانند Red5 وجود دارند که تا حدودی می توانند نیاز سایت های کوچک را برآورده کنند اما با این حال به علت ماهیت این نوع چت که انتقال حجم بالایی از اطلاعات را طلب میکنند با این حال هزینه نگهداری سرور برای چت روم های تصویری بسیار بالا می باشد.

Enter the video chat چت تصویری چت تصویری video chat

Enter the video chat

البته راه حل دیگری به نام سرویس P2P وجود دارد که این روش چت تصویری و صوتی به مراتب منابع کمتری در طرف کامپیوتر میزان مصرف کرده و از این رو راه حل مناسب تری برای ارانه چت ویدیویی یا تصویری می باشد.

در روش P2P ارتباط تصویری تنها بین دو کاربر بصورت چت تصویری برقرار می شود و سایت میزبان این چت تصویری در میان نقش فرعی دارد و اطلاعات مستقیما بین دو کاربر رد و بدل می شود. چت تصویری P2P دقیقا همان تکنولوژی می باشد که در نرم افزار های محبوب Skype مایکروساقت و Yahoo Messenger شرکت یاهو مورد استفاده می باشند.

قوانین

رعایت کلیه قوانین برای همه کاربران چت تصویری الزامیست:
– رعایت حجاب و پوشش اسلامی مناسب برای بانوان
– تقاضامندیم در محیط چت روم های تصویری از به راه انداختن بحث های سیاسی بپرهیزید و در نگه داشتن محیطی فرهنگی و سالم کوشا باشید.
– لطفا قبل از ورود به چت روم های تصویری قوانین چت روم را مطالعه کنید .

مزایای قوانین چت تصویری

– کاربران گرامی توجه داشته باشید استفاده از کلمات ناشایست و غیر اخلاقی در محیط چت تصویری منجر به اخراج شما از اتاق چت خواهد شد.
– در صورت مشاهده تبلیغ سایت های غیراخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی و حکومتی جمهوری اسلامی ایران بلافاصله کاربر خاطی برای همیشه از سرویس چت تصویری اخراج خواهد شد.
– ارسال تبلیغ سایت و یا وبلاگ بدون هماهنگی با مدیر سایت و روم در کلیه اتاق های چت ممنوع میباشد.
در حال حاظر هیچ سرویس چت تصویری و معتبری برای کشوی های ایران, افغانستان و همسایه وجود ندارد و تنها راه حل استفاده از برنامه های خارجی موجود در اینترنت می باشد.
اما آنچه واضح هست روز به روز بر تعداد متقاضیان سرویس چت تصویری افزوده می شوند و شرکت های جدیدی به ارائه سرویس های چت تصویری و صوتی خواهند پرداخت.

آرزوی سالی خوش را برای شما دارد

ورود به چت تصویری چت تصویری چت تصویری enter chatroom

چت روم های مرتبط

کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم