یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

وی چت

وی چت فارسی وی چت وی چت enter chatroom

وی چت چیست و سایت وی چت فارسی کدام است ؟

چتروم های فارسی اغلب جنبه فراغتی و سرگرم کننده دارند که در اشکال مثبت و منفی تسهیل کننده و جبران کننده نیازهای چت آنها در دنیای واقعی می باشد.
اما آیا سرعت ارتباط  در قرن ۲۱ ام از جمله علل گرایش به چت است که در روابط جنســـیتـــی و دوستیابی جوانان پیامدهایی به دنبال دارد ؟

وی چت چیست؟ وی چت وی چت

وی چت چیست؟

دانلود وی چت چرا ؟

فضای مجازی چت‌ روم‌های اینترنتی به وسیله‌ ای برای پرکردن اوقات فراغت جوانان تبدیل شده که مرزهای تازه‌ای را در شکل‌ گیری ارزش‌ ها اسلامی در نوردیده است.

ترفند های وی چت فارسی

۱- پیامهایی که تلفن همراه شما را ستاره باران می کنند.

دو تا جمله توی وی چت هست که با تایپ اونها توی گوشی یا دستگاه طرف مقابل پر از ستاره و یا کیک تولد میشه .

با نوشتن I MISS U یا MISS YOU دستگاه طرف مقابل پر از ستاه میشه

با نوشتن HAPPY BIRTHDAY یا BIRTHDAY دستگاه طرف مقابل شما پر از کیک تولد میشه .

۲- تغییر صدا در پیامهای صوتی وی چت با WECHAT VOICE

این قابلیت برای دارندگان گوشیهای اندروید می باشند و دارندگان این پلتفرم میتوانند برنامه WECHAT VOICE را دانلود کرده و صدای خود را به شکلهای مختلف تغییر داده و در وی چت استفده نمایند که قطعا لذت بخش خواهد شود.

۳- تغییر نام لیست مخاطبین وی چت

شاید شما دلتان نخواهد که مخاطبینتان در وی چت با همان نام دیده شوند ، شما می توانید به راحتی نام مخاطبان خود را تغییر دهید برای این منظور می توانید روی تصویر شخص مورد نظر در قسمت مخاطبان کلیک کرده سپس روی سه نقطه کلیک کنید و روی ALIAS کلیک کرده و هر نامی که خواستید قرار دهید.

>۴- نوشتن متن در قسمت مومنت MOMENTS

شما در قسمت مومنتز یا همان آلبوم به راحتی می توانید تصویر اضافه کرده و متن کتاهی برای آنم در نظر بگیرید ولی اگر بخواهید متنی قرار دهید فقط کافیست که روی آیکون دوربین کلیک کرده و برای مدت سه الی چهار ثانیه آنرا نگهدارید تا بتوانید متن دلخواهتان را اضافه نمائید.

۵- تغییر تصویر زمینه محیط چت روم وی چت

شما می تونید مثل تصاویر بالا پس زمینه محیط چتتون رو تغییر بدیید و کافیه برای این کار به مسیر زیر برید

Wechat -> settings -> General -> Chat Back ground

۶- مخفی کردن نوشته های بعضی از مخاطبینتون

می دونید که هر مخاطبی که تو لیست شما قرار داره وقتی مطلب یا عکسی رو توی مونتز MOMENTS آپلود میکنه برای شما هم آلارم میده و میتونید اونرو ببینید حالا اگر نخواید آپلودهای بعضی از مخاطبینتون دیده بشه چکار باید بکنید؟ خیلی سادست به مسیر زیر میرید و کسانی که نمیخواید آپدیتهاشون رو ببینید به لیست اضافه میکنید

WeChat -> Settings->Privacy->Moments->Hidden

آما کارکرد غالب چت ها برای کاربران ایرانی جنبه فراغتی و سرگرم کننده داشته که در اشکال مثبت, خنثی و منفی تسهیل کننده و جبران کننده نیازهای ارتباطی آنها در قرن ۲۱ و در دنیای واقعی می باشد. اگرچه در فضای چت، مرزبندی‌ها روز به روز در حال تغییر می باشند، اما با این حال در بیشتر موارد جذابیتهای سایت چت در روابط دنیای مجازی بیش از پیش پر اهمیت می باشد.

در نمونه‌های تحقیقی بدست آمده از چند کافی چت فارسی، مشخص شد که ۵۴ درصد از جوانان ۱۴ تا ۲۹ سال یک بار چت کردن را امتحان کرده‌اند و سپس از طریق دوست ناباب در ویچت از راه راست خارج شده اند و به سمت راه کج رفته اند… اما سوال اینجاست مگر وی چت … چی چت ؟ چه دارد؟؟

از انجایی که تمایل پسران به برقراری ارتباط دوستانه همزمان با چند فرد بسیار است، بیشتر پسرها با آگاهی از وابستگی عاطفی در دختران تلاش می‌کنند که ارتباط خود با آنها را تا مرز آنچه حقیقتاً به دنبال آن هستند، تعقیب کنند. اما دخترها اغلب با وسواس و دقت بیشتری دوستی و رابطه پا برجا با یک فرد غریبه را مد نظر دارند.

همچنین پسرها ترس و نگرانی کمتری از کنترلها و شناسایی‌های غیرمحسوس در خلال چت کردن داشته‌ اند اغلب به خاطر عدم استفاده صحیح از برنامه وی چت خارجی دچار تزلزل در چت روم فارسی شده اند.!!!

یک کارشناس ارشد علم رفتاری افزود: فضای غالب در محیط وی چت جاوا و چت‌ روم‌ها، گفتگوهای دوستانه جوانان ناشناس است که با نیت ارضای کنجکاوی، آشنایی، سرگرمی، شیطنت و ماجراجویی است.

اما بیشتر کاربران وی چت اندروید تمایل به چت‌  و مسایل فراغتی و سرگرم کننده در چت‌روم‌ دارند و انگیزه‌های بعدی به ترتیب شامل پیدا کردن دوست، تازگی محیط چت و مهیج بودن آن، تفاوت شخصیت در صحنه چت نسبت به زندگی حقیقی و شیطنت و ماجراجویی عنوان شده است.

دانلود وی چت رادیویی وی چت وی چت

دانلود وی چت رادیویی

اما به راستی وی چت چیست و پشت پرده چه کسی هست ؟

دختران نسل جدید نسبت به مادر و مادربزرگشان برونگرا تر شده و به راحتی از خود و زندگی خصوصی‌ شان را در وی چت بیان می کنند، بررسی پیام‌های مبادله شده در چت‌ روم‌های ایرانی از تناقض، ابراز احساسات و نفوذ عومل ناشناس در سرویس چت  حکایت دارد.

گفتنی است تا به امروز ویچت فارسی بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر را در سراسر جهان به سمت خود کشانده است و برای انواع سیستم عامل اندروید ، ویندوز فون و اپل نسخه های مختلف خود را عرضه کرده است. با این مسنجر می توانید به آسانی به چت پرداخت. امکان چت به صورت صوتی ، تصویری و متنی در این نرم افزار قدرتمند قرار داده شده است که از جمله مسنجرهای متفاوت بوده و امکانات فراوانی را در خود نهفته است .

معاون وزیر ارتباطات ایران، گفته است که فیلتر شدن نرم‌افزار “وی‌چت” تصمیم این وزارتخانه نبوده و به دستور کمیته تعیین مصادیق مجرمانه انجام گرفته است و تصیمی بسیار مبارک بوده است و حق مسلم شما می باشد.

در مقاله بعدی نحوه اتصال به وی جت بدون نیاز به اینترنت و از طریق بلوتوث را شرح خواهیم داد.

تگ: وی چت, دانلود وی چت, برنامه وی چت, وی چت جاوا, وی چت اندروید, وی چت چیست

وی چت فارسی وی چت وی چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • دانلود وی چت
  • دانلودوی چت
  • دانلود ویچت
  • وی چت چیست؟
  • دانلودویچت
  • ویچت ایرانی
  • دانلود وی جت
  • وی چت چیست
  • دانلود وی چت
  • دانلود وی چت ایرانی
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم