یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

ورزش ۳ – varzesh3

چت سایت ورزش 3 ورزش 3 - varzesh3 enter chatroom

چت روم اختصاصی ورزش ۳ (varzesh3) با همکاری تیم چت روم یک و معاونت سازمان ورزش کاران و مجمع عمومی چت روم های سراسر ایران از مهر ماه سال ۱۳۹۲ افتتاح شده است. چتروم اختصاصی سایت ورزش ۳ پلی است برای برقرای ارتباط زنده و برخط میان کاربران وب سایت ورزش۳ و تمامی علاقه مندان به ورزش در سراسر کشور ایران.

خبر ورزش 3 ورزش 3 - varzesh3     3

خبر ورزش ۳

قوانین چت ورزش ۳ – varzesh3

از تقلید کردن اسم دیگر کاربران بپرهیزید! در صورتی که اسم انتخابی با اسم دیگر کابران مشابه باشد بار اول اخطار توسط مستر و ادمین جهت تغییر اسم و در صورت توجه نکردن به اخطار از چت روم ۳ اخراج میشوند.

 1. در صورتی که از اسم ادمین سایت به هر صورتی استفاده شود پس از اخطار در صورت توجه نکردن از چت روم ورزش ۳ زنده اخراج میشوند.
 2. تمامی کاربران باید نام کاربری مناسب انتخاب نمایند استفاده از نام های سیاسی ،بی معنیوزشت بدون اخطار قبلی از چت روم خبر ورزش ۳ اخراج می شوند.
 3. بحث های سیاسی ، جنسیتی ، حزبی ، نژاد پرستی و امثال این ها ممنوع است! در صورت مشاهده در بار اول تذکر در بار دوم محرومیت از صحبت و در صورت تکرار از چت روم اخراج میشوند.
 4. از توهین به ادیان مختلف و اعتقادی و کاربران حاضر در روم جدا پرهیز نمایید در غیر اینصورت بدون اخطار قبلی محروم از صحبت شده و در صورت تکرار از چت روم اخراج میشوند(مسترها میتوانند با نظر خود نصبت به حرف زده شده عمل کنند و حتی بدون اخطار فرد خاطی را از چت روم اخراج نمایند).
 5. تبلیغات سایت ها و وبلاگ های دیگر   ممنوع میباشد و فرد مورد نظر بدون اختار محروم از صحبت شده و در صورت تکرار از چت روم اخراج میگردند.
 6. در بخش عمومی چت‌روم تنها زبان فارسی/انگلیسی مجاز می‌باشد و استفاده از زبان های دیگر (مثل گویش های محلی) بار اول اخطار و در صورت توجه نکردن محروم از صحبت و در صورت ادامه دادن از چت روم اخراج می شوند.
 7. اشغال فضای چت‌روم با نوشتن بی‌مورد ویا استفاده مکرر از شکلکها به نحوی که باعث پایین آمدن سرعت چت‌روم شود ممنوع می‌باشد فرد برای بار اول اختار و محروم از صحبت بار دوم اختار و محروم از صحبت و در صورت تکرار از چت روم اخراج میشوند.
 8. تحریک دیگران به هر نحو ویا نشر اکاذیب در مورد کاربران ممنوع می‌باشد و فرد مورد نظر برای بار اول محروم از صحبت و اخطار و در صورت تکرار از چت روم ورزش شبکه ۳ اخراج می شوند
 9. در صورتی تخلف کاربری ، هیچ‌کدام از کاربران دیگر حق دخالت و تذکر ندارند. تذکر و برخورد با کاربر خاطی فقط به عهده مدیران محترم می‌باشد.
 10. وقت مستر ها را با مشکلات شخصی خود بجز مشکلات روم و سایت نگیرید.

سایت ورزش ۳ به عنوان پر بیننده ترین سایت خبری ورزشی کشور با ارائه آخرین اطلاعات و اخبار ورزشی ایران و جهان، پخش زنده، پیش بینی…….توانسته است با ساختاری بسیار ساده، به عنوان مرجع ورزش کشور نیاز کاربران را برآورده نماید.
با توجه به پربیننده بودن ، تبلیغ در چت روم سایت ورزش۳ می تواند نسبت به بسیاری از رسانه های دیگر موثرتر باشد.

varzesh3 طرفداران ورزش 3 - varzesh3 varzesh3

طرفداران varzesh3

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به چت ورزش سه می باشد . varzesh3 چت روم اختصاصی ورزش منتخب ورزش کاران سراسر ایران

چت سایت ورزش 3 ورزش 3 - varzesh3 enter chatroom

چت روم های مرتبط

 • varzesh3
 • ورزش ۳
 • varzesh 3
 • ورزش۳
 • ورزش۳
 • ورزش ۳
 • varzesh3 com
 • varzash3
 • varzsh3
 • varzeshe3
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم