یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

چت روم همراه اول

ورود به چت همراه اول همراه اول چت روم همراه اول enter chatroom

سرویس‌های جدید همراه اول عبارتند از: چت روم همراه اول, چت انتقال اول,انتظار مکالمه‌، نمایشگر شماره‌، مکالمه و چت گروهی،اتصال نمابر و دیتا در چت روم، پیام کوتاه، پیام صوتی، اینترنت همراه، پیام چند رسانه ای و رومینگ بین‌الملل می باشتد.

برای این که با سیم کارت اعتباری همراه اول خود در اواکس و نیمباز چت کنید یا با برنامه های مختلف با خط همراه اول چت کنید لازم است jps را فعال کنید و بعد یک بسته اینترنت همراه اول فعال کنید برای این کار لازم است یک اس ام اس بدون متن به شماره ۸۰۸۰ ارسال کنید و بعد مرحله به مرحله بهتون میگه چیکار کنید اسم گوشی شما می خواهد و مراحل چت بسیار آسان می باشند.

چت همراه اول همراه اول چت روم همراه اول

چت همراه اول

معرفی سرویس چت ار همراه اول

همراه اول در راستای شعار هیچ کس تنها نیست با ارائه مجموعه سرویس­هایچتر اضطراری مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت خواهد کرد.
کد میانبر مجموعه سرویس­های چتر اضطراری*۱۱۱*۲۶# می­باشد. این سرویس­ها عبارتند از:

۱. مکالمه اضطراری: مشترکینی که شارژ کافی ندارند می­توانند از همراه اول بخواهند که پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه به ایشان ارائه کند.
* در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد *۱۱۱*۲۶۱# از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، دریافت نماید.
* مهلت استفاده از این پنج دقیقه تا یک روزخواهد بود.

۲. درخواست تماس: مشترکینی که شارژ کافی ندارند می­توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که با ایشان تماس بگیرند.
* در شرایط اضطراری با ارسال کد *۱۱۱*۲۶۲# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول درخواست تماس نمایید.
* این درخواست از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید.

۳. درخواست شارژ: مشترکینی که شارژ کافی ندارند می­توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که برای ایشان انتقال شارژ انجام دهند.
* در شرایط اضطراری با ارسال کد *۱۱۱*۲۶۳# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول درخواست شارژ نمایید.
* مبلغ این شارژ ۱۰۰۰ تومان خواهد بود. درخواست شارژ از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید و این امکان را به مشترک می­دهد تا با ارسال عدد ۱ انتقال ۱۰۰۰ تومان شارژ را تائید و یا با ارسال عدد ۲ درخواست را رد کند.
* درصورت تایید مشترک انتقال­دهنده شارژ، مبلغ ۱۰۰۰ تومان به حساب وی منظور می­شود، و با کسر ۴۰ تومان به عنوان کارمزد انتقال، مبلغ ۹۶۰ تومان به اعتبار شما انتقال خواهد یافت.

سایت های کلوب, یاهو چت , چت روم فیس بوک ,چت فیس نما و چتروم گوگل فارسی اط حامیان این طرح می باشند.

شبهای روشن همراه اول
سته های شب های روشن همراه اول شامل مکالمه رایگان (درون اپراتوری) از ساعت ۱۱ شب الی ۷ صبح می باشد. این طرح از اول ماه مبارک رمضان از تاریخ ۱۹/۴/۱۳۹۲ شروع خواهد شد.

کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می توانند با شرکت دراین طرح و فعال نمودن بسته ها، در ساعات تعیین شده از سرویس مکالمه نامحدود داخل شبکه برخوردار شوند. در خارج از ساعات یاد شده هزینه مکالمات مشترکین با تعرفه عادی محاسبه می گردد.

مشترکین همراه اول می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به ۸۰۵۷ و یا با شماره گیری کد #۳۳۳*۱۱۱*جهت فعال سازی و بررسی وضعیت بسته ها اقدام نمایند.
مشترک درصورت دریافت یکی از بسته های مذکور تنها در صورتی می تواند نسبت به فعالسازی مجدد همان بسته یا بسته دیگر اقدام نماید که زمان بسته قبلی به اتمام رسیده باشد.
مشترک امکان فعالسازی همزمان دو بسته از دو نوع متفاوت را ندارد. (برای مثال بسته شبانه و هفتگی)

چت روم همراه اول همراه اول چت روم همراه اول

چت روم همراه اول

چت روم تحت وب همراه اول

همراه اول پیوستن شما را به جمع کاربران چتر روم ارج می نهد
( ‎‎‎‎‎‎‎‎GPRSCR ‎‎‎‎‎‎‎‎- ‎‎‎‎‎‎‎‎ (General Packet Radio Service Chat Room ‎‎‎‎‎‎‎‎سرویسی است که توسط اپراتور شما ، همراه اول ، در اختیار شما قرار گرفته است. GPRSCR جایگزین دسترسی Dial up به اینترنت در گوشیهای موبایل ( مثل سرویس دیتا در GSM) است که مرور سریعتر وب را ممکن ساخته و سرویسهای Online را با سرعت بیشتری در اختیار قرار می دهد. در مقایسه با یک اتصال GPRSCR ، Dial up به جای استفاده از یک شماره تلفن برای اتصال ، از یک (APN (Access Point Node استفاده می کند که باید در گوشی تنظیم شود. تنظیم این پارامتر و سایر پارامترهای لازم برای اتصال به GPRSCR توسط سرویس OTA انجام می گردد. سرور OTA پس از دریافت درخواست شما از طریق لینکهای ذیل، این تنظیمات را در چت روم و در قالب یک پیام کوتاه برای شما ارسال می کند. پس از باز کردن پیام و زدن کد ۱۲۳۴، تنظیمات به طور خودکار در گوشی قرار خواهد گرفت و یا با ارسال مدل گوشی بصورت انگلیسی به شماره ۸۰۰۸ تنظیمات GPRSCR را دریافت نمایید. چنانچه به هر دلیل این کار با مشکل مواجه شود ابتدا درخواست خود را تکرار کنید. در صورت عدم موفقیت مجدد ‎‎‎‎‎‎‎‎ با مرکز پاسخگویی همراه اول به شماره ۹۹۹۰ جهت حل مشکل تماس حاصل نموده یا طبق راهنمای زیر پارامترها را به طور دستی در گوشی خود ‎‎‎‎‎‎‎‎ تنظیم نمایید.
چت روم تحت وب همراه در فاز اول بصورت آزمایشی به صورت محدود اجرا می شود.

Tags: Hamrah aval chat, Hamrahe aval chat room

ورود به چت همراه اول همراه اول چت روم همراه اول enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • همراه اول
  • چت روم همراه اول
  • همراه چت
  • چت همراه اول
  • همراه اول چت
  • چت روم همراه اولی ها
  • همراهاول
  • وی چت همراه اول
  • چت همراه اولی ها
  • yhsm-inucbr_001
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم