یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

نگین چت

ورود به نگین چت نگین چت نگین چت enter chatroom

چت نگین یکی از چت روم های پرطرفدار پارسی زبان می باشد که از سال های گذشته شروع به کار کرده است. چت روم های نگین از امکانات جانبی مناسب و سرعت لود مناسبی برخوردار می باشد و چت کردن برای کاربران سایت آسان می باشد. این چتروم از تکنولوژی PHP و Ajax استفاده می نماید و مشکل نصب نبودن فلش و جاوا در کامپیوتر چت کننده گان را برطرف کرده است.

در بخش شکلک های چت روم تعداد نسبتا زیاد شکلک چت برای کاربران فراهم شده است و همچنین یک بخش فال برای علاقه مندان به این فال تهیه دیده شده است. فال حافظ در نوع خود از بهترین فال های حافظ می باشد.
چت نگین در سایت ساماندهی ایران نیز به ثبت رسیده است و تمامی مدیران نگین تحت نظر مراجع لازم می باشند و به هیچ عنوان چت خصوصی کاربران در روم های نگین ذخیره نمی شود , همین طور ناظران روم های این سایت بدون درخواست مراجع قضایی به هیچ عنوان لاگ گفتگوی کاربران چتروم نگین را در اختیار پلیس فتا قرار نخواهند داد.

نگین چت کلیک کنید نگین چت نگین چت negin chat

نگین چت کلیک کنید

امکانات نگین چت

کاربران چت روم در نگین معمولا با اینترنت سرعت ۱۲۸ کیلوبایتی به بالا وارد اینترنت می شوند و از این رو مشکلی برای لود چت روم ندارند. اگر چه با کاهش تدریجی قیمت اینترنت و افزایش استفاده از تلفن های هوشمند در میان مردم استفاده از چت روم ها روز به روز در حال افزایش می باشد اما این سرویس بیشتر مورد استقبال جوانان و نوجوانان ایرانی می باشد که در اوغات فراغت خود از طریق چت روم نگین با دوستان و آشنایان لحظات خوشی رو را سپری می کنند.

سایت نگین چت از انواع تبلیغاتی پشتیانی می کند و انواع تبلیغات مفید و زیبا را به کاربران خود نمایش می دهد تا از این طریق بخشی از هزینه های چتروم خود رو تهیه کرده باشند. این چت روم به حقوق کاربران خود احترام میگذارد.

مزایای نگین چت ایران

در چت روم های فارسی نگین برای هر استان یک اتاق خاص در نظر گرفته شده است و کاربران نگین باتوجه به موقعیت و مکان خود وارد بخش چت فارسی استان و یا ولایت خود می شوند. در برخی چت روم های نگینی ها ناظران سایت به طور دائم در حال نظارت بر روی چت روم می باشند و در صورت مشاهده هر گونه مورد خلاف با دادن تذکر و یا اخراج از چت روم به مقابله می پردازند و از این طریق سعی در برقراری نظم به هنگام نگین چت می کنند. همچنین چت نگین در آینده قصد در راه اندازی سرویس های چت صوتی و تصویری خواهد داشت تا از این طریق خدمتی جدید را به کاربران خود ارانه دهد. چت روم های صوتی و تصویری نگین چت هنوز به طور رسمی اعلان نشده اند اما در آینده و در صورت رسیدن اخرین اخبار از این چتروم پارسی در همین جا اعلام خواهیم کرد

ورود به نگین چت نگین چت نگین چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • نگین چت
  • چت نکین
  • negin chat
  • گی چت
  • نکین جت
  • نکین چت
  • جت نکین
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم