یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

نسیم چت

ورود به چت نسیم نسیم چت نسیم چت enter chatroom

نسیم چت یکی از پر طرفدارترین چت روم های کشور ایران می باشد . دارای اتاق های چت فراوانی برای تمام استان های ایران می باشد.

این چت روم دارای امکانات خوبی می باشد و هر روزه تعدادی زیادی به چت و گفتگو در این چتروم فارسی مشغول می باشند.

نسیم چت نسیم چت نسیم چت

یکی از کاربران سابق نسیم چت

 قوانین چت روم نسیم

۱- هرگونه بحث سیاسی، توهین به ادیان، توهین به مقدسات، آشفته کردن افکار عمومی، تبلیغ علیه منافع کشوری کاملا ممنوع میباشد
۲- ادمین ها نظارت کامل بر روی این روم دارند و کاربران موظف هستند به ادمین ها احترام بگذارند
۳- ارسال تبلیغات از سایت ها و وبلاگ های دیگر به هر عنوان کاملا ممنوع میباشد
۴- هرگونه بحث در مورد مسائل جنسی و خلاف شرع اسلامی کاملا ممنوع میباشد
۵- ارسال مداوم شکلک ها و پیام ها باعث کندی روم می شود و کاملا ممنوع میباشد

چت نسیم جان همانا بزرگترین و زیبا ترین روم ایران می باشد.

نسیم چت یکی از اولین و بزرگترین چت روم فارسی ایرانی برای ایرانیان سراسر دنیا می باشد. اگر رمز عبور خود را فراموش کردیدو یا اگر نام کاربری نسیم خود را فراموش کردید؟ به راحتی می توانید مهمان چتروم بزرگ نسیم باشید.

مزایای نسیم چت

یک کاربر اینترنتی در گفت‌ و گو با یک چتروم گفت: تعداد چت روم‌های ایرانی در شبکه جهانی اینترنت بسیار زیاد و شامل موضوعات مختلفی از جمله علمی، سیاسی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و دوست یابی است
وی افـزود: یـک نکته قـابل توجه این است که اکثر چت روم‌ هایی که مورد دستیابی نیستند، خالی هستند
رضایی در ادامه گفت: در میان چت‌ کننده‌های ایرانی، کاربرد اصلی چت نسیم بـه عنوان ابزاری برای تبادل فکر اندیشه به چشم می‌خورد و برای بسیاری از آنان به یک عادت روزانه تبدیل شده است.
وی اظهار داشت: چت کردن دارای منافع و مضراتی است ولی اگر شروع یک رابطه از طریق چت، خوب و مناسب باشد، می‌تواند به نتایج بسیار مطلوبی، به ویژه در روابط اجتماعی، منجر شود.
یکی از کاربران چت نسیم در این رابطه گفت: از این طریق می‌توان به راحتی با دیـگر مردم کشور و جهان ارتباط برقرار کرد و این موضوع برای ایرانیان بـا تـوجه به شرایط اجتماعی و اقلیمی‌خاصی که بر کشور حاکم است، بسیار ایده آل است.
وی تاکید کرد: اکثر کاربران چت ایرانی، این کار را به‌طور تجربی آموخته‌اند و به دلیل نداشتن آموزش‌های لازم، فرهنگ استفاده صحیح از آن را نمی‌دانند.
نسیم در این زمینه گفت: چت کردن در یک دنیای مجـازی و کـاملا آزاد صورت می‌گیرد و با وجود اینکه ایـن فناوری، تولید داخل ایران است، اما، ما می‌توانیم این دنیای مجازی را به نفع خود و متناسب بـا فـرهنـگ و نیازهای کشورمان تغییر دهیم.
نسیم جان افزود: متاسفانه در تالارهای گفتمان در شبکه جهانی زبـان‌های محلی مقهور زبان‌های بین‌المللی می‌شود و این بـایستی مـورد تـوجه متـولیان فرهنگی قرار گیرد.
وی بیان داشت: ما باید فرهنگ چت ایرانی و فارسی خود را در این فضای مجازی حفظ کنیم و از این طریق به دیگر کاربران جهان معرفی کنیم.

Chat-Nasim proudly presents the new Farsi chat room platform based on five years research on chat room platforms and user experience. Nasin chat room is completely free and everyone can chat on it.

ورود به چت نسیم نسیم چت نسیم چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • نسیم چت
  • چت روم آزاد
  • نسیم چت
  • چت روم فارسی نسیم
  • چت آزاد
  • چت روم ازاد
  • جهان چت
  • چت ازاد
  • nasim chat
  • چت نسیم
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم