یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

فیس نما

ورود به چت فیس نما فیس نما فیس نما enter chatroomفیس نما ( ) شبکه اجتماعی جدید و جذاب مخصوص جوانان و نوجوانان جذاب ایرانی می باشد. چت روم فیس نما با چتروم هایی بزرگ هر روزه پذیرای جوانان ایرانی می باشد. فیسنما دارای چت روم های زییایی می باشد که به چت فیس مشهور هستند و مخصوص کاربران فیسنما می باشند.

سایت یک چتروم مفتخر است که خدمات چت همزمان را برای کاربران سایت فیس نما فراهم می نماید.  چت همزمان یک چت با قابلیت اتصال به امکان چت بین  کاربران فیس نما را فراهم می سازد.

گروه یک چت روم با تخصص فراهم سازی چتروم های جذاب چت روم جدید فیس نما را راه اندازی کرده است. این چت روم مبتی بر تکنولوژی سوکت ای می باشد.

کاربر فیس نما فیس نما فیس نما

کاربر فیس نما

 مزایای فیس نما بر فیس بوک

– فیس نما شلوغ پلوغ می باشد
– فیس بوک که فیل تر شده است , فیس نما هنوز چیلتر نشده است
– فیس نما سرعت نسبتا خوبی دارد
– شبکه فیسنما در حال رشد می باشد
– شبکه فیس نما دارای مدیریت فعال می باشد
– شبکه فیسنما رو به بهبود و افزایش امکانات می باشد
– حمایت از تولید محصولات داخلی
– تحریم فیس بوک و حمایت از فیس نما

مقایسه فیسنما با سایر شبکه های اجتماعی فیس نما فیس نما

مقایسه فیسنما با سایر شبکه های اجتماعی

قوانین و مزایای استفاده از فیس نما

استفاده از خدمات شبکه‌های اجتماعی، روز به‌روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. هم‌اکنون سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مانند فیسنما، بعد از پرتال‌های بزرگی مثل یاهو یا ام‌اس‌ان موتورهای جستجو مثل گوگل در ایران ، تبدیل به پراستفاده‌ ترین خدمت اینترنتی شده‌اند.

خیلی از نهادهای مختلف جهانی و اینترنتی با اهداف گوناگون که مهم‌ترین آنها تجاری و تبلیغاتی است، دست به‌ راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی زده یا درصدد خرید سهام مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا هستند؛ مثل رقابت اخیر گوگل و مایکروسافت برسر سایت مای‌اسپیس و فیس‌ بوک.

در رقابت مای‌ اسپیس، پرکاربرترین سایت شبکه اجتماعی دنیا گوگل و در رقابت برسر فیس‌ بوک، مایکروسافت برنده‌ شد. ضمن اینکه یاهو هم بعد از راه‌اندازی نه‌چندان موفق «۳۶۰درجه»، به دنبال راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی دیگر به‌اسم «مش فیس نما» است.

ناسا هم برای جذب جوانان علاقمند به موضوعات هوافضا، یک شبکه اجتماعی را بر پایه استانداردهای نسل آینده وب و تنظیمات سایت خود راه اندازی کرد.

شبکه فیس نما ایران یک شبکه اجتماعی جدید است ، بخش‌ های بسیار پیشرفته‌ ای دارد که کاربران می‌توانند از طریق آنها تصاویر و تفکرات خود را درباره موضوعات فضایی با سایر کاربران به‌اشتراک بگذارند. مای ناسا (بخوانید مای فیس نما) یک نمونه بسیار اصلی از شبکه‌های اجتماعی است و یک محیط مجازی را می‌ سازد که در آن کاربران می‌توانند تمام موضوعات و مقولات مورد نظر و شخصی خود را جمع‌آوری کنند. (در آینده)

کاربران می‌توانند در این شبکه اجتماعی جدید برای خود وبلاگ درست کنند و از وبلاگ‌هایی نظیر وبلاگ یکی از مدیران ناسا که روایت بسیار شگفت‌انگیزی را از ماموریت‌های فضایی خود نقل کرده‌است، استفاده کنند.

شبکه‌های اجتماعی فیس نما، به‌خصوص آن‌هایی که کاربردهای معمولی و غیرتجاری دارند، مکان‌هایی در دنیای مجازی هستند که مردم خود را به‌طور خلاصه معرفی می‌کنند و امکان برقراری ارتباط بین خود و همفکرانشان را در زمینه‌های مختلف مورد علاقه فراهم می‌کنند.

به نظر می‌رسد شبکه‌های اجتماعی در اینترنت، در آینده بیش از این هم اهمیت پیدا می‌کند. این شبکه‌ها هم‌اکنون هم روز به‌ روز محبوب‌ تر می‌شوند. با شبکه‌های اجتماعی، دیگر افراد برای پیداکردن همفکران خود در موارد گوناگون تنها نیستند؛ یک دوست افریقایی برای تحلیل بازی‌های الک دولک، یک دوست ژاپنی برای صحبت در مورد فناوری اطلاعات، یک دوست ایرانی برای صحبت در مورد فیلم‌های مذهبی یا یک دوست مصری برای بحث در مورد مسائل سوریه.

در مقاله های بعدی به مقایسه فیس نما با فیس بوک و کلوب خواهیم پرداخت و امکانات مخفی فیسنما را که مدیران آن دوست ندارند به شما بگویند را نیز بررسی خواهیم کرد.

کلیه حقوق برای شبکه چت اجتماعی فیس نما محفوظ است.

ورود به چت فیس نما فیس نما فیس نما enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • فیس بوک
  • فیسبوک
  • فیس بوک فارسی
  • فیس نما
  • فیسنما
  • سایت فیس بوک
  • فیس نما
  • شبکه اجتماعی فیس نما
  • چت روم فیس نما
  • فیس نما چت
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم