یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

فلش چت

ورود به فلش چت فلش چت enter chatroom

فلش چت یه چت روم هایی گفته میشود که تکنولوژی فلش ایجاد شده باشند. این چت فلش ها که دارای زمان لود نسبتا بالایی هستند و کاربر چتروم باید فلش را قبلا در کامپیوتر خود نصب کرده باشد.
کمپانی فلش چت آمریکا این محصول را در سال ۱۹۹۸ به بازار عرضه کرده است و از آن زمان چت فلش همیشه به روز شده است و دارای طرفداران خود می باشد.
فلش چتروم های فارسی زیادی در وب فارسی وجود دارند که این چت روم ها دارای مخاطبان خود می باشند.

در عصر چت هزاره سوم اتاق های چت هر روز در حال افزایش می باشند, سیستم های چت در اسمارت فون ها رایج شده اند و کاربران در مکانی به آسانی میتوانند با دوستان خود چت و تبادل نظر بکنند. اتاق های چت معمولا بر اساس مناطق جغرافیایی و یا علایق کاربران دسته بندی می شوند و داری ظرفیتی از پیش تعیین شده نیز می باشند. در یک فلش چت کاربران قادر به ارسال پیام های عمومی و یا پیام خصوصی هستند, بعضی از روم ها دارای امکانتات اختصاصی تر مانند چت صوتی و یا چت تصویری می باشند.

چت روم فلش فارسی از تکنولوژی فلش در چت روم استفاده می کند.

ویژگی های فلش چت

فلش چت فارسی در ایران و کشورهای همسایه مانند عربستان و افغانستان از در تمام اوقات روز معمولا استقبال خوبی برخوردار هستند و کاربران با ورود به اتاق های مختلف بدنبال بحث و تبادل نظر های سازده و مفید می باشند. چت درباره مسائل دینی, چت در رابطه با دانشگاه و تحصیلات در کشور دیگر, چت کردن به زبان انگلیسی, چت کردن برای دوست یابی, چت کردن برای مصاحبه های کاری از موارد رایج در اتاقهای چت می باشند که کاربران به خوبی با آن آشنا هستند.

فلش چت فارسی فلش چت otaghe chat

فلش چت فارسی

چت روم ها اکثرا دارای قوانین مشابهی هستند که کاربران هر فلش چت ملزم به رعایت آن هستند و در صورت عدم رعایت آنها توسط ناظران چت معمولا در ابتدا برای مدتی کوتاه و درصورت تخلف مجدد برای مدت های طولانی تز از آن فلش چت اخراج میشوند. چت روم ها دقیقا شبیه یک سالن گفتگو هستند که در صورتی که فردی به دیگران در آن اتاق احترام نگذارد باعث بر هم خوردن آرامش محیط میشود و همیشه افرادی مانند ناظم باید در این اتاق ها حضور داشته باشند و تا از شیطنت احتمالی کاربران جلوگیری کنند.

اتاق های چت امروزه فرارتر از وب سایت ها رفته اند و برنامه های خاصی نیز برای تلفن های همراه هوشمند عرضه شده اند که کاربران براحتی میتوانند آنها را در تلفن خود نصب کرده و به چت صوتی و تصویری با دوستان و آشنایان خود بپردازند.

امکانات فلش چت

اینترنت پرسرعت ۳ G و یا wifi که امروزه در اکثر نقاط دنیا به آسانی و با قیمتی بسیار ارزان در دسترس هستند, یکی دیگر از دلایل محبوبیت فوق العاده این اتاق ها و چت روم ها هستند. در حال حاظر هر دو سیستم عامل پر طرفدار ios و android دارای این اپلیکیشن های مخصوص هستند و برخی رایگان و برخی دیگر پولی هستند.

البته سرویس فلش چت یاهو هم که از معروف ترین و بزرگرین چت روم های اینترنتی دنیا می باشد با معرفی سیستم مسنجر معروف خودش با نام یاهو مسنجر در تلفن های هوشمند و با به روز رسانی های مجدد سعی در کسب قسمت بیشتری از این تجارت جهانی می باشد.

فلش چت تصوری یک چتروم در خدمت شماست

Flash chat the way you like it.

ورود به فلش چت فلش چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

 • فلش چت
 • چت فلش
 • چت روم فلش
 • چتروم فلش
 • فلش چت روم
 • چت روم فلش فارسی
 • فلش چت فارسی
 • فلاش چت
 • فلش چت تصویری
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم