یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

سازمان سنجش

ورود به سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش enter chatroom

سازمان‌ سنجش‌ اموزش‌ کشور با امید به‌ اینکه‌ پذیرفته‌شدگان‌ در ازمون‌ با مشکارت در چت روم سازمان سنجس در اشاعه‌ فرهنگ‌ غنی‌ و انسان‌ساز مکتب‌ اسلام‌ و بارور نمودن‌ انقلاب اسلامی‌، تداوم‌ بخش‌ دستاوردهای‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در دانشگاه‌ها و موسسات‌ اموزش‌ عالی‌ باشند، بدین‌وسیله‌ به‌ اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده‌ در ازمون‌ دکترای چت و انقلاب می رساند که منتظر خدمات سرویس چتروم سنجش باشید.

به اطلاع داوطلبان گرامی می­رساند ، حفاظت آزمون­های سازمان سنجش آموزش کشور از طریق پست الکترونیکی ذیل آماده دریافت هر گونه اطلاعات و اخبار در رابطه با موارد مرتبط با حفاظت آزمون­ها می­باشد.  روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور منتظر نظرات شما می باشد.

سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش

سایت سازمان سنجش

اطلاعیه سازمان سنجش

عنوان انتخاب رشته آزمون سراسری سال جدید که در تاریخ ۱۷ مرداد ماه آغاز میشود از چه ساعتی در سایت سازمان فعال میشود؟
پاسخ  انتخاب رشته آزمون سراسری سال جدید از تاریخ ۱۷ مرداد ماه سال جاری و از ساعت ۲۰ هشت شب در سایت سازمان فعال خواهد شد
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان برای استفاده از ایین نامه استعداد های درخشان در سرویس چت روم سنجش برای تحصیل بدون آزمون در مقطع دکتری چگونه اقدام نماییم؟
پاسخ  برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به دانشگاهها و موسسات اموزش عالی مورد نظر خود مراجعه نمایید.
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال جاری در چه تاریخی اعلام میشود؟
پاسخ  کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور از ساعت ۲۰ روز یکشنبه شب بر روی سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قابل مشاهده خواهد بود
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان من شماره پرونده ثبت نامی و رمز ورود را هنگام چت گم کردم چگونه فرم بررسی صلاحیت عمومی آزمون دکتری سال جاری را تکمیل کنم؟
پاسخ  پس از پرداخت اینترنتی وجه مربوط به صلاحیت عمومی از طریق سایت برای شما رمز صادر میشود , پس نگران نباشید
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان تاریخ و زمان پرینت کارت و برگزاری آزمون دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی- کاربردی سال جاری به چه صورتی می باشد؟
پاسخ  برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون مذکور سازمان سنجش از روز سه‌شنبه صبح از طریق سایت این سازمان  به نشانی www.sanjesh.org  قابل پرینت می‌باشد. داوطلبان پس از پرینت کارت، براساس مندرجات ذیل کارت در صورت وجود مغایرت می‌بایست به حوزه های رفع نقص مراجعه نمایند. ضمناً اطلاعیه تکمیلی این سازمان درخصوص محل برگزاری آزمون و آدرس باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه در هفته نامه پیک سنجش روز دوشنبه شب و همچنین سایت اطلاع رسانی این سازمان درج و به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.شایان ذکر است آزمون مذکور در صبح روز جمعه  در ۴۴ حوزه امتحانی و چت روم سازمان سنجش در شهرستان مختلف کشور برگزار می‌گردد.
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان زمان اعلام نتایج پذیرفته‌ شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی نیمه ‌متمرکز درآزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال گذشته چه تاریخی است؟
پاسخ  نتایج پذیرفته‌ شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی نیمه ‌متمرکز درآزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال گذشته از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد برای مشاهده نتایج به این صفحه از سایت و مطالعه اطلاعیه نیز به این بخش از سایت مراجعه فرمایید.
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان اسامی پذیرفتگان نهایی رشته‌های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال گذشته در چه تاریخی اعلام شد؟
پاسخ  نتایج مذکور در تاریخ فوق از طریق سایت سازمان سنجش اعلام گردید برای مشاهده نتایج مذکور به این صفحه از سایت سازمان مراجعه فرمایید.
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان زمان و نحوه توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد سال جاری چه تاریخی است و به چه نحو انجام میشود؟
پاسخ  برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به این صفحه از سایت سازمان مراجعه فرمایید.
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز در آزمون سراسری سال گذشته چه تاریخ اعلام شد؟
پاسخ  نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز در آزمون سراسری سال گذشتخ در تاریخ مذکور از طریق سایت سازمان اعلام شد برای مشاهده اطلاعیه مربوط به این امر به این صفحه و مشاهده نتایج نیز به این قسمت از سایت سازمان مراجعه فرمایید.
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr
عنوان در خصوص آزمون کارشناسی ارشد سال جاری برای رفع نقص کارت ورود به جلسه و یا دریافت اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام، شماره داوطلبی و پرونده و همچنین درخواست اعمال بند علاقه مندی های پیام نور و موسسات غیرانتفاعی از چه روشی باید اقدام کرد؟
پاسخ  داوطلبانی که به هر طریق موفق به مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه نمیشوند لازم است از روز دوشنبه  از ساعت ۸ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۷ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمائید. (آدرس حوزه‌های رفع نقص در جدول شماره ۲ این اطلاعیه آمده است) .
سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش spr

 سایت سازمان سنجش

برای ورود مستقیم به سایت سازمان سنجش کلیک نمایید

معرفی سازمان سنجش آموزش کشور

وزارت علوم و آموزش عالى وقت به منظور حل مساله گزینش دانشجو، مرکز آزمون شناسی را در بهمن ماه ۱۳۴۷ تاسیس نمود تا با همکاری دانشگاهها، مقررات ورود به آموزش عالى را تدوین و اجرا نماید.
با افزایش تعداد متقاضیان ورود به آموزش عالى و گسترش دانشگاهها و موسسات آموزش عالى، وجود تشکیلات وسیعتری با شرح وظایف مشخص براى گزینش دانشجو ضرورى مىنمود، لذا در بهمن ماه سال ۱۳۵۴ تشکیلات سازمان سنجش آموزش کشور با سه حوزه معاونت فنى و پژوهشی، اجرایی و نظارت بر امور دانشگاهها به تصویب رسید و با همین تشکیلات تا سال ۱۳۶۰ به کار خود ادامه داد.
در سال ۱۳۶۰ بر اساس طرح ادغام سازمانهای وابسته به وزارتخانه، سازمان سنجش آموزش کشور منحل و وظایف آن به اداره کل گزینش دانشجو در حوزه معاونت دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری واگذار شد.
با توجه به حجم فعالیتهاى تحقیقاتى و اجرایی به ویژه در زمینه پذیرش و گزینش دانشجو، افزایش تعداد داوطلبان ورود به نظام آموزش عالى و حساسیت بیش از پیش مراحل مختلف امر گزینش دانشجو، در فروردین ماه سال ۱۳۶۸، تشکیلات سازمان سنجش آموزش کشور با سه معاونت اجرایی، فنى و پژوهشی و گزینش به تصویب سازمان امور ادارى و استخدامى رسید و در تاریخ ۲۸/۶/۱۳۶۸ شرح وظایف و پستهای مصوب سازمان ابلاغ شد.
مجددا” با توجه به گستردگی کمى و کیفى وظایف سازمان و با اندک تغییراتی در تشکیلات با هدف کیفىتر نمودن ترکیب نیروی انسانی و افزایش پستهای پژوهشی و کارشناسی، تشکیلات سازمان سنجش آموزش کشور با سه معاونت اجرایی، معاونت فنى و آماری و معاونت تحقیقات آزمون و ارزیابی آموزشی، به موجب تبصره ۲ ماده ۸ قانون استخدام کشوری در بهمن ماه ۱۳۷۸ به تایید سازمان امور ادارى و استخدامى کشور رسید

ورود به سایت سازمان سنجش سازمان سنجش سازمان سنجش enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • سازمان سنجش
  • سایت سازمان سنجش
  • ورود به سایت سازمان سنجش
  • سنجش
  • سایت فارسی سازمان سنجش
  • سازمانسنجش
  • سایت سازمان سنجش
  • اطلاعیه های سازمان سنجش
  • اطلاعیه سازمان سنجش
  • سایت سازمان سنجش کشور
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم