یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

دیجی کالا

چت دیجی کالا دیجی کالا دیجی کالا enter chatroom

دیجی کالا در هیچ یک از استان ها دارای نمایندگی نمی باشد و کلیه خدمات چت صرفا از طریق وب سایت و چت روم دیجی کالا ارائه می گردد. فرصت خرید پیشنهادات شگفت انگیز روزانه و بحث درباره خدمات دیجی کالا در چت روم از دست ندهید.

کوپن تخفیف دیجی کالا دیجی کالا دیجی کالا

کوپن تخفیف دیجی کالا

چت دیجی کالا (Digikala chat)

سایت نقد و بررسی و فروش محصولات دیجیتال پس از ماه ها بررسی مو شکافانه فرآیند خرید اینگونه کالاها توسط مصرف کنندگان و فضای حاکم بر بازار عرضه و تقاضای این محصولات که متاسفانه خالی از مشکلات و نابسامانی هایی هم نیست،  سرویس چت همزمان برای عرضه کنندگان و کاربران دی جی کالا راه اندازی شد.

هدف و امید اصلی دیجی در این فعالیت، ارائه خدمات مناسب حال مصرف کنندگان جهت دریافت مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به نیازهای چت و آشنایی آنان بوده و با این امید که بتوانیم مصرف کنندگان اینگونه کالاها را با تنوع محصولات و ویژگی ها و کاربری آنها آشنا نماییم فعالیت خود را در گام اول در ۱ چت روم ویژه و گروه های اصلی دوربین دیجیتال ، دوربین فیلمبرداری ، گوشی موبایل ، کامپوتر جیبی (PDA) و کامپیوتر همراه (نوت بوک)، قطعات کامپیوتر، کنسول بازی، پخش کننده موسیقی، پرینتر و اسکنر آغاز کرده ایم و همت الهی به زودی سرویس گیگا چت را نیز افتتاح خواهیم کرد.

کوپن تخفیف ۲۰% دیجی کالا

برای دریافت کوپن تخفیف ۲۰% ای خرید کالا از دیجی کالا تا سقف ۵۰ هزار تومان , ابتدا در چت روم ثبت نام کرده تا ایمیل فعال سازی به همراه کد تخفیف دیجی کالا به ایمیل شما ارسال شود.

توجه: این کوپن فقط یکبار برای هر کاربر قابل استقاده می باشد و اولویت استفاده با کاربرانی می باشد که زودتر درخواست دریافت کوپن تخفیف دیجی کالای خود را ارسال کرده باشند.

قوانین چت روم دیجی کالا (Digikala rules)

۲٫ اطلاعات موجود در سایت دیجی کالا از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. سایت دیجی کالا به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد کرد.  ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت دیجی کالا در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت دیجی کالا مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.

۳کاربران باید هنگام چت درباره کالای مورد نظر خود، فرم چت را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش چت قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۴٫ دیجی کالا برای پیشرفت و تامین هزینه های جاری سایت، از نمایش آگهی های چت گوگل استفاده می کند که چگونگی و حدود آن توسط دیجی کالا تعیین خواهد شد.

۵٫ شما به سایت دیجی کالا اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت دیجی کالا می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت دیجی کالا به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق سایت بلاگفا ارائه نشده اند نیستید.

۶٫ سایت دیجی کالا ممکن است دارای لینک هایی به سایت فیس بوک یا باشد. این سایت ها تحت کنترل دیجی کالا نیستند و سایت دیجی کالا هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت دیجی کالا این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات سایت دیجی کالا لینک می شوند توسط افرادی خارج از دیجی کالا اداره می شوند، لذا سایت دیجی کالا نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ آپارت یا فایل های مخرب دیگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت دیجی کالا باشد، خود برعهده خواهید داشت.

۷٫ وب سایت دیجی کالا هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا سرویس چت همراه اول مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت دیجی کالا تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

۸٫ سایت دیجی کالا اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. سایت دیجی کالا این اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. وب سایت دیجی کالا تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت دیجی کالا یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس گوگل فارسی حاصل شود نمی پذیرد.

مدیریت در اتاق چت دیحی کالا

سایت دیجی کالا از هرگونه فرصت همکاری با شما استقبال کرده و زمینه را برای همکاری های مشترک در قالب یک فعالیت برنده ـ برنده فراهم می بیند.

از شما خواهشمندیم درصورتی که تمایل به همکاری در هر زمینه با چت و چت روم  دارید با دی جی کالا تماس بگیرید.

Digikala.com has a website rank of 11370. digikala.com is hosted at 64.130.221.202 in the United States on Microsoft-IIS/6.0. Whois information for digikala.com

چت دیجی کالا دیجی کالا دیجی کالا enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • دیجی کالا
  • دی جی کالا
  • دیجی کالا
  • سایت دیجی کالا
  • دی جی کالا
  • دجی کالا
  • سایت دی جی کالا
  • دیجی کالا
  • تخفیف کالا
  • قالب دیجی کالا
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم