یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

بلاگفا

ورود به چت روم بلاگفا بلاگفا enter chatroom

چت روم اختصاصی وب سایت بلاگفا با همکاری یک چتروم افتتاح شد. سرویس بلاگ دهی بلاگفا و سرویس چت یک اقدام به راه اندازی خدمات اتاق چت و گفتگو مخصوص اعضاء محترم و کاربران بلاگفای ایران کرده اند.

بلاگفا یک ابزار قدرتمند برای ساخت و مدیریت وبلاگ است . چتروم بلاگفا به شما کمک می‌کند تا با سرعت و سهولت با دوستان خود چت و گفتگو نمایید و درباره اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود با آنها مشورت نمایید.

چت بلاگفا

علیرضا شیرازی، مالک و صاحب سرویس‌ دهنده وبلاگ «بلاگفا» درباره سرویس جدید چت گفت: هیچ اطلاعی از این سرویس چت روم مخصوص بلاگفا نداشتم و برای ایجاد این سرویس چت مفید هیچ اقدامی انجام نداده ام.

مالک سرزمین بلاگفا یکی از پر بازدیدترین وب‌ سایت ایرانی از دلیل راه اندازی سرویس چت مخصوص اعضا اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: هنوز هیچ‌ کس به من دلیل راه اندازی این سرویس را توضیح نداده است.

علیرضا شیرازی همچین در ارتباط با فیلتر شدن سرویس بلاگفا به چت روم نیوز گفت: با توکل به خدا اقدام خواهیم کرد اما این اتفاق ضرر اقتصادی زیادی به مجموعه بلاگفا وارد شد و نمی‌دانم این هزینه را قرار است چه کسی پرداخت کند. در مدت زمان مسدود بودن صفحه اصلی بلاگفا، به جای نمایش بلاگفا، مجموعه‌ای از رقبای ما در قالب صفحه پیوندها به کاربران پیشنهاد می‌شدند و من نمی‌دانم این موضوع با کدام‌یک از اصول رقابت سازگار است.

مدیر بلاگفا گفت: فرض کنید یک مغازه را پلمپ می‌کنند و روی پلمپ، علاوه بر اعلام مسدودی، اعلام می‌کنند که برای تهیه نیازهای خود می‌ توانید به این چند مغازه مراجعه کنید. این معرفی ناعادلانه و به ضرر صاحب آن مغازه است.

بلاگفا بلاگفا

سرویس چت سایت بلاگفا

چت روم بلاگفا

لازم به ذکر است از زمان مسدودسازی بلاگفا، پیگیری‌های خبرنگار «چتروم نیوز» برای یافتن دلیل مسدودسازی این سرویس‌دهنده از دبیر محترم کار گروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بی نتیجه بوده است. اما به لطف خدا و توکل به حق انشالله به زودی همه چیز به حالت عادی باز خواهد پشت.

توصیه بلاگفا به کاربران استفاده بهینه و مناسب از این سرویس چت اینترنتی مخصوص کاربران فهیم بلاگفا بوده تا با تمام قدرت در راستای اهداف خود به پیش بروند.

قوانین و مقررات استفاده از سرویس چت بلاگفا .COM

۱٫مدیریت سایت BLOGFA.COM ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای چت کننده مشکلی ایجاد نشود.

۲-چت بلاگفا یک چت روم خصوصی است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در چتروم کند.

۳٫اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.

۴٫کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.

۵٫کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و…) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد.

۶٫در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده کاربران مخل نظم و غیر فعال و بی ادب اخراج خواهند شد.

ورود به چت روم بلاگفا بلاگفا enter chatroom

چت روم های مرتبط

 • بلاگفا
 • بلوگفا
 • بلاگفا چت
 • بلاگ فا
 • بلگفا
 • سایت بلاگفا
 • چت روم بلاگفا
 • بلاکفا
 • چت بلاگفا
 • وبلاگفا
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم