یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

بانک ملت

ورود به بانک ملت  بانک ملت enter chatroom

چت روم برگزیده کاربران بانک ملت و سایر بانک ها با همکاری چتروم یک به شما خیر مقدم عرض می نماید. برای استفاده از سرویس چت یک ویژه کاربران بانک ملت و بازنشتگان بانک های سراسر ایران شما می توانید وارد چت روم شده و به گفتگو با دوستان خود بپردازید. بانک ملت در آذر ۱۳۵۸ مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام بانک‌‌های تهران، داریوش، بین‌المللی ایران، عمران، بیمه‌ی ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و عملیات اجرایی ملت بانک از همان تاریخ آغازشد.

بانک ملت ایران  بانک ملت

بانک ملت ایران

بانک ملت

بانک ملت در حال حاضر با سرمایه ۳۳۱۰۰ میلیارد ریال یکی از بزرگ ترین بانک‌های کشور است که در چارچوب دولت جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. مهم‌ ترین راهبردهای بانک ملت توسعه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص‌های عملکرد است. برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد و بهره‌وری بانک، سوددهی و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، شناخت نیازها و دسته‌بندی مشتریان و فرآیندهای مربوط به سود، آموزش‌های استراتژی محور، فن‌آوری نوین بانکی و همسوسازی اهداف فردی، بخشی و سازمانی ترسیم شده‌است.

قدردانی از کارمندان بانک ملت در سطح کشور با موفقیت انجام شده است.
مسوولان دستگاه های اجرایی در استان های مختلف، عملکرد بانک ملت را مورد ستایش قرار دادند. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، مدیرکل ورزش و جوانان در جشنواره پیوندهای آسمانی، از این بانک به عنوان حامی برتر و تنها بانکی در شبکه بانکی استان در زمینه ترویج، اشاعه، تسهیل امکانات و فراهم کردن شرایط مقدس ازدواج جوانان تجلیل کرد. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در استان خراسان هم در نامه ای از مشارکت و حضور موثر بانک ملت در برگزاری نمایش بازسازی واقعه غدیر خم در این شهرستان قدردانی کرد . همچنین فرماندار شهرستان خراسان شمالی، عملکرد بانک ملت را در امر تسهیل و تسریع در اعطای تسهیلات ازدواج به جوانان این شهرستان، مطلوب و رضایتبخش خواند.
ساختمان بانک ملت  بانک ملت

ساختمان بانک ملت

۱- هرگونه بحث سیاسی، توهین به ادیان، توهین به مقدسات، آشفته کردن افکار عمومی، تبلیغ علیه منافع کشوری کاملا ممنوع میباشد
۲- ادمین ها نظارت کامل بر روی این روم دارند و کاربران موظف هستند به ادمین ها احترام بگذارند
۳- ارسال تبلیغات از سایت ها و وبلاگ های دیگر به هر عنوان کاملا ممنوع میباشد
۴- هرگونه بحث در مورد مسائل جنسی و خلاف شرع اسلامی کاملا ممنوع میباشد
۵- ارسال مداوم شکلک ها و پیام ها باعث کندی روم می شود و کاملا ممنوع میباشد
۶- کاربران بانک ملت در اولویت چت می باشند.
۷- صحبت درباره بانک ملت یا سایر موارد مربوطه غیر مجاز می باشد.
۸- کاربران ملت بانک و بازنشستگان بانکها از حقوق و میزایای ویژه چت ملت بهره مند می باشد.
تذکر: چت روم بانک ملت هیچ ارتباط یا وابستگی به این بانک ندارد و تنها با هدف خدمت رسانی به کارکنان شریف این بانک و با اهداف خیر و مبارک اسلامی راه اندازی شده است و کاملا رایگان میباشد. Bank Mellat

ورود به بانک ملت  بانک ملت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • بانک ملت
  • چت ملت
  • ملت چت
  • چت روم ملت
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم