یک چت روم به کاربران
خود افتخار می کند

اهواز چت

ورود به اهواز چت اهواز چت اهواز چت enter chatroom

اهواز پایتخت استان خوزستان با بیش از ۳ میلیون جمعیت شامل یک چت روم اختصاصی و مخصوص اهوازی ها است. اهواز چت همواره مورد استقبال و لطف کاربران اهوازی بوده و پذیرای روزانه هزاران کاربر از سراسر استان خوزستان است. شهر اهواز با ۲۰۰۰۰ هکتار مساحت، چهارمین شهر وسیع ایران پس از تهران و مشهد وتبریز می‌باشد.

گپ یا چت در پارسی اصطلاحی به معنای گفتگوی اینترنتی است. اگرچه فرهنگستان زبان پارسی واژه گپ را معادل این واژه قرار داده‌است اما این واژه چندان مورد استقبال عمومی قرار نگرفته‌است. این واژه خلاصه شده Online chat از زبان انگلیسی است, در هر صورت اهوازی ها همان واژه چت را ترجیح می دهند.

برای ورود به اهواز چت کلیک کنید اهواز چت اهواز چت chatroom ahvaz

برای ورود به اهواز چت کلیک کنید

نکاتی جالب در مورد اهواز چت

کاربران چت روم در اهواز معمولا با اینترنت سرعت ۱۲۸ کیلوبایتی به بالا وارد اینرنت می شوند و از این رو مشکلی برای لود چت روم ندارند. اگر چه با کاهش تدریجی قیمت اینترنت و افزایش استفاده از تلفن های هوشمند در میان مردم اهواز استفاده از چت روم ها روز به روز در حال افزایش است اما این سرویس بیشتر مورد استقبال جوانان و نوجوانان اهوازی است که در اوغات فراغت خود از طریق چت با دوستان و آشنایان لحظات خوشی رو را سپری میکنند.

سرویس چت روم در اهواز جزو تفریحات سالم حساب می شود و خانواده ها از این بابت مشکلی با فرزندان خود ندارد اما در برخی از موارد دیده شده است که خانواده ها برای ساعات استفاده از کامپیوتر توسط فرزند خود محدودیت قایل می شوند تا بدین وسیله لطمه ای به درس و مشق ان ها وارد نشود.

اتاق گفتگو یا چت روم (به انگلیسی: Chat room)‏ به فضای مجازی ای گفته می‌شود که افراد در آن با هم ارتباط برقرار می‌کنند. نرم افزار یاهو مسنجر یکی از نرم‌افزارهای پرطرفدار چت در اهواز است و برای چت در چت روم‌ها بود که توسط شرکت یاهو طراحی شده بود.

چت تصویری نیز در اهواز پر طرفدار است و کاربران در حال حاظر از طریق سرویس های اسکایپ, مسنجر یاهو نیز با بستگان خود در سراسر دنیا به چت و گفتگوی تصویری و صوتی می پردازند.
قوانین اهواز چت کم و بیش مانند سایر چتروم ها است.

ورود به اهواز چت اهواز چت اهواز چت enter chatroom

چت روم های مرتبط

  • اهواز چت
  • ahvaz chat
  • ahwaz chat
  • چت روم کم جمعیت
  • ahwazchat
  • اهواز چت ۱۱۱
  • chat room ahvaz
  • چت روم های کم جمعیت
  • چت روم پر جمعیت
  • chatroom ahvaz
کد چت روم و ابزار چت رایگان
شما می توانید به آسانی و بدون نیاز پرداخت هزینه طراحی , کد نویسی و سرور تنها با قرار دادن چند خط کد داری یک چت روم ویژه باشید. برای توضیحات کامل و راهنمای گام به گام نصب کد چت روم کلیک کنید

enter chat room
سایت های پیشنهادی و مفید
لینک فالو در چت روم
لینک نو فالو در چت روم